Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericosson c510 awaria po zdjeciu simlocka.

czes_84 03 Gru 2011 17:33 871 3
  • #1 03 Gru 2011 17:33
    czes_84
    Poziom 7  

Witam,

Po zdjeciu simlocka w punkcie obslugi gsm z telefonu sony ericson c 510 pojawil sie problem, poczatkowo bylo wszystko ok, po jakis 2 tygodniach telefon wylaczyl sie i o dziwo po wlaczenie pojawil sie na nim ponownie simlock, a po kilku dniach kiedy bateria sie rozladowala pojawil sie nastepny problem, mimo ze bateria jest6 orginalna po podlaczeniu do ladowarki pojawia sie komunikat "nie mozna naladowac betrii, uzyj orginalnej baterii sony", niestety jestem za granica i nie moge udac sie spowrotem do punktu i poprosic o poprawe uslugi, czy moze ktos orientuje sie co moglo sie stac i jak to naprawic?

• #2 03 Gru 2011 18:38
    rekordgsm
    Poziom 31  

Na początek wrzucić nowego softa.

• #3 03 Gru 2011 20:20
    czes_84
    Poziom 7  

ok, mam tylko problem ze telefon jest wyladowany, ladowarka nie dziala bo jest komunikat o nieorginalnej baterii, a nawet jak sie wlaczy nie moge go skomunikowac z kompem bo pisze ze nie ma sterownikow..... wiec mam niestety maly problem z tym....
    Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką.Proszę niezwłocznie poprawić swoją wiadomość.jever 23

• #4 03 Gru 2011 22:33
    gracjan55
    Poziom 36  

Zainstaluj sterowniki gordons gate, nie ma możliwości żeby simlock Ci wrócił, komunikat z baterią też nie możliwe żeby wyskoczył po simlocku, raczej soft może się sypać. Ściągnij seusa i zrób aktualizacje, może się zacznie potem ładować.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME