Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie moge połączyć laptopa z TV kablem HDMI

ellobreko123 04 Gru 2011 14:21 4276 5
  • #1 04 Gru 2011 14:21
    ellobreko123
    Poziom 2  

Witam, mam problem, do wczoraj normalnie podłączałem mojego laptopa do telewiziora kablem HDMI i wszystko było OK. Teraz podłączam i zero reakcji, ani dżwięku ani obrazu. Laptop to HP Pavilion g6.

0 5
  • #2 04 Gru 2011 14:38
    gwizdzius
    Poziom 13  

ustaw żródło HDMI na TV wpierw, a następnie podepnij kabel do lapka (jaki TV jeśli nie podziała?)

0
  • #3 04 Gru 2011 15:32
    kdvc
    Poziom 24  

ja mam dv 5 i są podobne numery w tv wybierz ręcznie źródło to w które wpiąłeś łapa a w lapie ustaw wyświetlanie na tv ja mam to zapewne gdzie indziej w opcjach to będziesz musiał poszperać troszku sam

0
  • #4 04 Gru 2011 16:05
    ellobreko123
    Poziom 2  

gwizdzius,

Jak ustawić żródlo HDMI na TV?

kdvc,

Kurcze nie mam pojęcia wogóle gdzie szukać tej opcji przestawienia na TV, jak u Ciebie to leci? może podobnie

dzięki

0
  • #5 04 Gru 2011 19:37
    gwizdzius
    Poziom 13  

jaki masz TV? W moim na przykład jak mam wpięty kabel HDMI to mogę przełączyć na to źródło pierwszym przyciskiem z lewej (SOURCE) na pilocie, mimo że nie mam nic podpięte na ten kabel. Potem podpinam kompa i wszystko samo się przełącza. Nie wiem jaki masz TV, więc nie wiem jak u Ciebie wybrać źródło.

0
  • #6 05 Gru 2011 13:11
    ellobreko123
    Poziom 2  

LG 42 cale, LCD

Zauważyłem że kiedy gram na xboxie ekran co jakiś czas skacze, zwiesza sie delikatnie, a dekoder cyfry + zaczął troche zamulać, kanały długo przelącza. Jestem coraz bardziej przekonany że to wejście w TV szlak trafia powoli, może daje rade jeszcze ciągnąc konsole i dekoder a na laptopa już nie? Co więcej, laptop działa na innym TV LCD 32cale, a inny laptop podłączyłem i też nie działa, więc to raczej TV. Jak myślicie?

pozdrawian

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo