Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor 24-26 cali: Panasonic, Toshiba czy Sony

04 Gru 2011 17:24 5323 4
  • Poziom 14  
    Witam serdecznie,

Chciałbym kupić telewizor 24-26 cali i jak do tej pory mam do wyboru trzy modele:

1) Panasonic TX-L24E3 Link
    2) Toshiba 26EL833 Link
    3) Sony KDL-26BX320 Link

Nie wiem który konkretnie wybrać. Zależy mi na czymś solidnym, stąd powyższe marki. Telewizor będzie głównie służył do filmów z komputera, tunera telewizji cyfrowej, cyfrowej telewizji naziemnej i od czasu do czasu konsoli TV.

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat poszczególnych marek i modeli? Nigdy nie zetknąłem się z telewizorami marki Toshiba i nie wiem czy jest wart uwagi, mimo iż ma bardzo ciekawą specyfikację. Znam dobrze markę Panasonic, lecz mniejszy rozmiar matrycy (bo tylko 24 cale) oraz brak złącza USB stawia go na dalszej pozycji. Mimo to, matryca ta ma największą rozdzielczość spośród wymienionych modeli. Czy w telewizorze o rozmiarze 24-26 cali jest to bardzo widoczne - ma na myśli rozdzielczość HD ready a Full HD? Czytałem, że Sony ma kiepską jakość dźwięku, stąd mam co do niego mieszane odczucia...

Czy jakiś inny producent, np SHARP wart jest uwagi, a jeśli tak, to jaki model byście polecali?
  • sprzedawca - konsultant
    A wybór wielkości 24" to kwestia kasy czy wybranego miejsca?
  • Poziom 14  
    LOCOLOCO napisał:
    A wybór wielkości 24" to kwestia kasy czy wybranego miejsca?

Wybranego miejsca, przeznaczenia a także kasy. Co nie oznacza, że chcę kupić najtańszy telewizor z przedziału 24-26 cali. Zależy mi na czymś wartym swojej ceny. Gdyby nie te wytyczne kupiłbym Panasonic'a TX-L32E30.

Generalnie skłaniam się ku zakupowi telewizora TOSHIBA 26EL833 i chciałbym poznać Wasze opinie na jego temat.

Kupiłem telewizor TOSHIBA 26EL833. Temat do zamknięcia i usunięcia - nie wnosi nic konstruktywnego.