Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mazda 626 DiTD 99r. nie pali

arturjasinski 05 Dec 2011 11:28 6615 3
    arturjasinski
    Level 13  
    Trafiła mi sie na warsztacie mazda 2.0 ditd 100KM pompa denso.Klient wymontował pompę bo ciekła.Po uszczelnieniu w renomowanym diesel servisie zamontowal pompę i auto nie pali.Sprawdziłem do tej pory tylko ustawienie rozrządu (jest ok.), paliwo w pompie jest, na plaku chodzi.Błędy czytnikiem migowym w ecu sprawdzone (zero błędów). Mam pytanie jak w nim jest z lampką immo.Po zapłonie i przy rozruchu lampki immo nie ma.Gdy odłącze aku i połącze to po zapłonie lampla łypnie na 1sek i tyle. Podłączałem carmana i nie ma w nim opcji immo w tej mazdzie.
    jarciu11
    Level 19  
    Dobrze by było abyś skołował sobie sprawnego SPV-a na próbe.
    arturjasinski
    Level 13  
    A co wogóle blokuje immo w tej pompie, tego scv-a bo elab jest zwykły i zasilanie ma.Jak na oscyloskopie będzie sygnał do scv to immo zostawić w spokoju? Co ewentualnie jeszcze sprawdzić aby wykluczyć immo.
    marek-k112
    Level 2  
    witam mam podobny problem auto to premacy 2.0 DITD 90 KM samochód zapala na plaka , lecz po osiągnięciu odp. temperatury traci moc i gaśnie na wolnych obrotach a tym samy zaczyna migać kontrolka świec - jeszcze nie odczytałem błędów, wcześniej został skorygowany rozrząd który był przestawiony o ząbek
    przy zapalaniu odnoszę wrażenie że pompa nie przebija wtryskiwaczy
    czyściłem zawór SPV (ten największy na pompie)lecz bez skutków
    wrócę jak rozszyfruje kody błędów - pozdrawiam