Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kody do alpha 5. BLAUPUNKT GMBH Volkswagen Alpha-5 PoloLupo BVX.

12 Gru 2004 12:57 4752 6
  • Poziom 2  
    Prosze o pomoc w rozkodowaniu radia ;BLAUPUNKT GMBH Volkswagen Alpha-5 Polo\Lupo BVX.To jest pelna nazwa tego radia.Prosze o pisanie kodow.Za wszelka pomoc z gory dziekuje.Caly czas wyswietla się safe 2
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.

• Poziom 31  
    na Elektrodzie zakazane jest pisanie takich tematów jak juz to pisz do kogoś na PW a nie na forum zadajesz takie pytanie (przeczytaj regulamuin)

:-) <SławeK>
  • Poziom 14  
    Najlepiej jest zacząć od odczytania eeproma.
  • Poziom 10  
    na poczatek odepnij temu radyjku zasilanie i podepni jeszcze raz wtedy powinno pokazac ci sie safe 1000 teraz bedziesz mogl chociaz wprowadzic kod bo z tego co wiem to jak swieci safe 2 to raczej nie wprowadzisz kodu
  • Poziom 10  
    Ja tak zrobiłem w moim radiu odpiołem zasilanie i zniknął mi safe 2 i wtedy wprowadziłem kod (tylko ze ja ten kod posiadałem) a kolega go potrzebuje. Ale po co mu kod jak go nie wprowadzi po wyskoczył safe2
  • Poziom 43  
    Jakieś herezje kolego opowiadasz, Pisz 2-3 błędne kody do swojego radia, zablokuj je na SAFE2 i sprawdź jeszcze raz a potem opisz dokładnie czynności. Napewno odłączenie zasilania nie zeruje licznika błędów lecz jest to blokada czasowa, by dać czas na przemyślenie czynności komuś kto zły kod wprowadza.

SławeK