Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kody do alpha 5. BLAUPUNKT GMBH Volkswagen Alpha-5 PoloLupo BVX.

12 Dec 2004 12:57 5100 6
  • Level 2  
    Prosze o pomoc w rozkodowaniu radia ;BLAUPUNKT GMBH Volkswagen Alpha-5 Polo\Lupo BVX.To jest pelna nazwa tego radia.Prosze o pisanie kodow.Za wszelka pomoc z gory dziekuje.Caly czas wyswietla się safe 2
  • Level 31  
    na Elektrodzie zakazane jest pisanie takich tematów jak juz to pisz do kogoś na PW a nie na forum zadajesz takie pytanie (przeczytaj regulamuin)

:-) <SławeK>
  • Level 14  
    Najlepiej jest zacząć od odczytania eeproma.
  • Level 11  
    na poczatek odepnij temu radyjku zasilanie i podepni jeszcze raz wtedy powinno pokazac ci sie safe 1000 teraz bedziesz mogl chociaz wprowadzic kod bo z tego co wiem to jak swieci safe 2 to raczej nie wprowadzisz kodu
  • Level 11  
    Ja tak zrobiłem w moim radiu odpiołem zasilanie i zniknął mi safe 2 i wtedy wprowadziłem kod (tylko ze ja ten kod posiadałem) a kolega go potrzebuje. Ale po co mu kod jak go nie wprowadzi po wyskoczył safe2
  • Level 43  
    Jakieś herezje kolego opowiadasz, Pisz 2-3 błędne kody do swojego radia, zablokuj je na SAFE2 i sprawdź jeszcze raz a potem opisz dokładnie czynności. Napewno odłączenie zasilania nie zeruje licznika błędów lecz jest to blokada czasowa, by dać czas na przemyślenie czynności komuś kto zły kod wprowadza.

SławeK