Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor Samsung UE40D6500

05 Gru 2011 22:08 4588 7
  • Poziom 2  
    Witam ,zostałęm od niedawna posiadaczem tego TV mam pytanie , przy ciemnych scenach zwłaszcza w nocy widać jaśniejsze plamy na rogach telewizora czy to jest normalne w tv led czy to jest jakaś usterka to mój 1 telewizor Led więc wybaczcie za być może głupie pytanie pozdrowienia
  • Poziom 9  
    Kiedyś też coś takiego miałem - przywrócenie ustawień fabrycznych pomogło.
  • Poziom 2  
    Raczej to nie ustawienia tv mam to od początku czy to lampy tak świecą?
  • Poziom 9  
    A nie masz czasem ustawionego doświetlania obrazu?
  • Poziom 39  
    Ja mam nowiutkiego samsunga ue37D5500mam go zaledwie od 3 tygodni i również ma po rogach lekko jaśniejszy ekran dopiero to widzę jak zmieniam kanał na dekoderze,nawet jak mam dekoder wyłączony a tv włączony to nie mam po rogach jaśniejszych plan.A tu co kolega podał link do zdjęć z tym zjawiskiem to normalnie porażka te matryce.
  • Poziom 1  
    Jednakowoż w temacie tym głos i zdanie swoje wyrazić zapragnąwszy, niniejsze pismo popełniam ku uciesze gawiedzi i zadowoleniu moderatora, który zarzuciwszy mi niechlujstwo w piśmie-poprawę owego nakazał.
    Pragnąłbym także, aby wszelkie posty i jakie bądź czynności po polsku były spisywane, po łacinie bowiem inaczej uczony, inaczej nieuczony, czyli prostaczek, pisze i rozumie. Ojczysty zaś język wszyscy wszędzie jednakowo znają.
    Azaliż co by czasu nie marnotrawiąc piszę co następuje- rzeczony wynalazek zwany "telewizorem led" jest w rzeczy samej zwykłym telewizorem lcd, posiadającym jednakowoż podświetlenie matrycy lampami ledowymi zwane (co w starszych modelach zastosowania nie miało) Jest powinnością sprzedającego być zawsze na pogotowiu do udzielenia rady i informacji kupującemu i nawet prawdę czasem powiedzieć, jeżeli potrzeba. Tedy kupujący taki informację stosowną otrzymawszy, nie dziwował by się że ramki jakoweś jaśniejsze dostrzega ale świadom by był istnienia podświetlenia krawędziowego.
    Z poważaniem.G.

• VIP Zasłużony dla elektroda
    Nie 'pełny' temat, brak zainteresowania autora tematem!