Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG 37lk430 czy warto kupić?

klusek03 05 Gru 2011 23:43 2064 1
  • #1 05 Gru 2011 23:43
    klusek03
    Poziom 1  

Witam,
    noszę się z zamiarem kupna tv LCD wpadł mi w oko LG 37lk430. I jako że jestem zielony w tych sprawach chciałbym spytać sie czy warto go kupić? Przede wszystkim przyciągnęła mnie jego atrakcyjna cena. Mogę go kupić z przesyłka za 1500 zł. A nie ukrywam, że pieniądze to najważniejsze kryterium wyboru.
    Dodam że chciałbym tv 37" na większy niestety brak funduszy. A będe go używał do oglądania cyfry+ i grania na PS3.

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pomoc.
    Pozdrawiam

• #2 08 Gru 2011 21:07
    Malix7
    Poziom 15  

Napewno jak napiszesz w jakich warunkach będziesz użytkował telewizor to bedzie tobie łatwie podpowiedziec, odległość, nasłonecznienie, kąty oglądania itp.

aczkolwiek sądze że za tą cene to jest dobry wybór, nie ma co wymagać w tej cenie, najważniejsze to żeby obrazu nie skalował w beczke na pełnym ekranie, jak mój jeden z telewizorów który miałem, naszcześćie go wymieniłem na samsunga i jestem zadowolony.

Sam musisz podąć decyzje najlepiej jakbyś go gdzieś mógł obejrzeć.
    ja czytając opinie wybralem najpierw sharpa, szybko go wymieniłem na toshibe którą tak zachwalali i wlaśnie ona skalowała obraz w beczke a samsunga omijałem, bo tak pisali na forum, teraz mam samsunga i jestem bardzo zadowolony, wiec moja rada jest taka żebyś sam popatrzył co ci pasuje najbardziej.
    Z tego co widzialem to ma tuner do tv cyfrowej atera zto podstawa.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson