Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki monitoro-telewizor 23-24 cale?

Qbutnik 06 Gru 2011 02:16 1192 0
  • #1 06 Gru 2011 02:16
    Qbutnik
    Poziom 11  

Witam Szanowne Forum.

Klasyczne pytanie - co wybrać?
    ;)
    Jako że mój stary monitor LCD dobiega kresu swojej egzystencji, poszukuję czegoś nowego.
    Generalnie chciałbym coś w okolicach 23-24 cale (teraz mam 19tkę 4:3, ze względu na miejsce nic większego nie wchodzi w grę), FullHD, najlepiej z głośnikami aby po pracy można było podpiąć satelitarny tuner cyfrowy albo z komputera / USB film obejrzeć.
    Myślałem o telewizorze FullHD, albo monitorze z głośnikami - z tunerem DVB-T to praktycznie telewizor jest. ;)

Przede wszystkim jednak ma to być monitor do pracy, rozrywka jest kwestią wtórną.

Co jest, a co nie jest dla mnie istotne:
    - rozdzielczość FullHD (pracuję na 2 ekrany, notebook + monitor, głównie praca na dokumentach + czasem zdjęcia / grafika ilustrująca temat, przy czym nie jest to DTP więc kalibracja monitora i zgodność kolorów nie jest istotna)
    - długa gwarancja, najchętniej typu "0 bad-pixeli" (Funai ma 5 lat gwarancji 0 martwych pixeli, z tego co pamiętam LG też miewają),
    - dobra jakość obrazu i odwzorowanie kolorów oczywiście mile widziane,
    - piwot zupełnie nieistotny, pracuję "w poziomie",
    - podłączony będzie notebook przez DVI/HDMI, plus do tego tuner satelitarny
    - mile widziany pilot i możliwość odtwarzania z filmów USB (w tym .mkv), przy czym to ostatnie nie jest kluczowe, jak nie z USB to pójdzie z notka więc na jedno wychodzi,
    - tuner telewizji naziemnej zupełnie nieistotny.

Generalnie myślałem o czymś takim:
    LG M2450D-PZ
    Samsung XL2370HD
    Samsung M2380DF-PZ
    Funai LED24-H9323M

Ale chętnie wysłucham opinii fachowców.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME