Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Filter połączeń telefonicznych / SPAM

06 Gru 2011 14:51 1059 2
  • Poziom 11  
    Witam, chce się pozbyć spamu telefonicznego na mój telefon stacjonarny w Tp. dzwoniłem pod błękitna linie i jedynie co udało się załatwić to blokada dzwoniących z ukrytym numerem telefonicznym. Natomiast ja chcę czegos więcej i liczę na to że jest sposób na blokadę połączeń przychodzących np. poprzez telefoniczny router. Proszę o odpowiedź.
  • Poziom 13  
    Nie znam się dokładnie, ale podejrzewam że blokada spamu nie jest na 'rękę' TP, bo jakby to nie nazwać jest to połączenia telefoniczne czyli usługa za jaką oni dostają pieniądze.
    Wydaje mi się że najtańszym rozwiązaniem jest posiadanie usługi CLIP i telefonu stacjonarnego który po prostu wyświetli numer osoby dzwoniącej z możliwością utworzenia 'czarnej listy' - coś jak w telefonach komórkowych.

p.s.
    blokada połączeń zastrzeżonych to chyba nie jest do końca dobry pomysł, ponieważ wielu serwisantów (np panowie od kablówek) dzwonią do nas z numerów zastrzeżonych specjalnie, by ludzi później do nich nie oddzwaniali. Z góry blokując takie połączenia możemy kiedyś sami sobie ukręcić 'bata' zgłaszając jakąś reklamacje/usterką np. w banku / salonie gsm / kablówce / itp.
  • Poziom 11  
    Z chęcią kupie taki telefon. Identyfikację numeru mam w tej chwili w panasonicu ale nie ma "czarnej listy", może możesz polecić taki telefon.