Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefony w firmie - 10 aparatów + fax

06 Gru 2011 20:53 1160 6
  • Poziom 8  
    Witam serdecznie
    na początek jeśli się pomyliłem to proszę o przeniesienie tematu w inny wątek lub jesli już to gdzieś jest to proszę o linka.

Ale do rzeczy:

Prowadzę małe biuro projektowe, w którym mam 10 pracowników.
    Na dzisiaj mamy 1 linię miejską z TPSA z faxem oraz 10 nr z TPSA ale od właściela biurowca, który ma umowę z TPSA i oni mu udostępniają nr które on dalej nam odsprzedaje.
    Do tych z centralki mamy podpięte Optipoint 500 STANDARD ARCTIC.
    Połączenia jak również abo za każdy numer to koszt rzędu około 300 - 400zł.

Chciałbym coś z tym zrobić tj. zmniejszyć koszty z wykorzystaniem tych aparatów
    Optipoint 500 STANDARD ARCTIC zakupując bramkę cenralkę czy co tam potrzeba.

Ma ktoś jakiś pomysł?
  • Poziom 35  
    Może kolego system "Centrex" rozwiąże twój problem z telefonami. Wirtualna centrala telefoniczna, usługa świadczona przez operatora.
  • Poziom 24  
    kiezek sprawdź od kiedy usługa centrex nie jest już świadczona.
    A co do centralki to Tracer2 ma rację ale częściowo. CCT-1668.L to chyba zbyt duży wypas. Zastosował bym CXS- 0424 ewentualnie CCT-1668.S. Taniej wyjdzie. A linie moim zdaniem należy zmienić na ISDN w konfiguracji DDI 10 NN z zachowaniem dotychczasowego numeru, bo sądzę że jest ważny. Jeśli nie da się na DDI to zamówić 8 MSN. Trudno. Nie wszyscy będą mieli bezpośredni numer z miasta. Można również "sprzedać' linię do jakiegoś operatora VoIP i wówczas dostaniesz tyle numerów miejskich ile chcesz za psie pieniądze.
  • Moderator - Telefony Stacjonarne
    Centrale bez własnego akumulatora są dla mnie "ułomne".
    Tam jest napisane np. CCT-1668L.
    Widzę możliwe problemy przy przechodzeniu numeracji, jak się nie jest ich włąścicielem.
  • Poziom 17  
    Micra też sobie poradzi i może być troszkę tańsza
  • Użytkownik usunął konto