Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ekspres do 700zł +/-100zł

putin2208 07 Gru 2011 10:29 1897 6
  • #1 07 Gru 2011 10:29
    putin2208
    Poziom 18  

Witam
    Przeglądając tematy nie znalazłem odpowiedzi co kupić. Mam 700zł plus minus stówkę na ekspres. Bardzo zależy mi na ciśnieniu 15bar, dyszy do spieniania mleka. Myślałem głównie o modelach firmy saeco. Dodam że miałem styczność z modelem nina (podstawowa wersja). Odczucia moje nie są złe. W moim zasięgu jest nina bar plus. Czy jest to dobra opcja?

0 6
  • #2 10 Gru 2011 11:17
    staś pytalski
    Poziom 30  

W saeco nina bar plus masz możliwość zaprogramowania ilości wody w filiżance. Jak pamiętam,w każdej ninie jest (ale sprawdź, bo warto by była) przystawka cappuccinatore, która ułatwia przygotowanie mlecznej pianki do cappuccino i latte macchiato. Jeżeli chcesz coś nieplastikowego, ostatnio widziałem krups xp 5280 i 5240. Link

0
  • #3 10 Gru 2011 16:47
    putin2208
    Poziom 18  

W rtv i agd nie ma saeco nina bar. Co proponujecie jako alternatywę? Jak zachowują się te krupsy?

0
  • #4 10 Gru 2011 17:23
    staś pytalski
    Poziom 30  

To coś słabo sprawdzałeś, bo na stronie są, a we Wrocławiu masz 5 sklepów. Poza tym nie tylko w "euro i agd" są.

0
  • #5 10 Gru 2011 18:32
    putin2208
    Poziom 18  

Byłem w dwóch: w jednym zwrot a w drugim wystawowy. Więc odpada. W realu kupować nie będę. Jak te krupsy isę sprawują? Posiada ktoś?

0
  • #6 23 Gru 2011 14:19
    Ekspert_PhilipsSaeco
    Poziom 8  

Witaj,

Jeśli zależy Ci na takich cechach ekspresu, jak pompowanie pod ciśnieniem 15 barów i dysza do spieniania mleka, to model Nina Plus Bar spełni Twoje oczekiwania. Ale pozwolę sobie zaproponować nowy model z linii POEMIA marki Philips Saeco. Do jego atutów, poza wspomnianymi i kompaktowym rozmiarem, należą:

- filtr ciśnieniowy Crema, który ułatwia odpowiednie ubicie kawy,
    - końcówka Panarello, która ułatwia spienianie mleka, nawet jeśli nie masz umiejętności profesjonalnego baristy.

Czy chciałbyś zapytać mnie o coś jeszcze w kwestii wspomnianego modelu? Jeśli tak – napisz do mnie na ekspertsaeco(malpa)philips.com. Chętnie pomogę.

0
  • #7 23 Gru 2011 21:50
    putin2208
    Poziom 18  

Dołożyłem trochę i kupiłem saeco xsmall.

0