Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ekspres do 700zł +/-100zł

putin2208 07 Dec 2011 10:29 2104 6
    putin2208
    Level 18  
    Witam
    Przeglądając tematy nie znalazłem odpowiedzi co kupić. Mam 700zł plus minus stówkę na ekspres. Bardzo zależy mi na ciśnieniu 15bar, dyszy do spieniania mleka. Myślałem głównie o modelach firmy saeco. Dodam że miałem styczność z modelem nina (podstawowa wersja). Odczucia moje nie są złe. W moim zasięgu jest nina bar plus. Czy jest to dobra opcja?
    staś pytalski
    Level 38  
    W saeco nina bar plus masz możliwość zaprogramowania ilości wody w filiżance. Jak pamiętam,w każdej ninie jest (ale sprawdź, bo warto by była) przystawka cappuccinatore, która ułatwia przygotowanie mlecznej pianki do cappuccino i latte macchiato. Jeżeli chcesz coś nieplastikowego, ostatnio widziałem krups xp 5280 i 5240. Link
    putin2208
    Level 18  
    W rtv i agd nie ma saeco nina bar. Co proponujecie jako alternatywę? Jak zachowują się te krupsy?
    staś pytalski
    Level 38  
    To coś słabo sprawdzałeś, bo na stronie są, a we Wrocławiu masz 5 sklepów. Poza tym nie tylko w "euro i agd" są.
    putin2208
    Level 18  
    Byłem w dwóch: w jednym zwrot a w drugim wystawowy. Więc odpada. W realu kupować nie będę. Jak te krupsy isę sprawują? Posiada ktoś?
    Ekspert_PhilipsSaeco
    Level 9  
    Witaj,

Jeśli zależy Ci na takich cechach ekspresu, jak pompowanie pod ciśnieniem 15 barów i dysza do spieniania mleka, to model Nina Plus Bar spełni Twoje oczekiwania. Ale pozwolę sobie zaproponować nowy model z linii POEMIA marki Philips Saeco. Do jego atutów, poza wspomnianymi i kompaktowym rozmiarem, należą:

- filtr ciśnieniowy Crema, który ułatwia odpowiednie ubicie kawy,
    - końcówka Panarello, która ułatwia spienianie mleka, nawet jeśli nie masz umiejętności profesjonalnego baristy.

Czy chciałbyś zapytać mnie o coś jeszcze w kwestii wspomnianego modelu? Jeśli tak – napisz do mnie na ekspertsaeco(malpa)philips.com. Chętnie pomogę.
    putin2208
    Level 18  
    Dołożyłem trochę i kupiłem saeco xsmall.