Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel movano 2005 2,5dci nie odpala

julek352 07 Dec 2011 17:16 3670 4
    julek352
    Level 11  
    Witam mam problem z autkiem ,dzisiaj rano autko odpalilem, przejechalem z 15km ,zgasilem, i po około 5min ,ponownie próbuje odpalić, a tu zonk, nie odpala ,nie świeci się kontrolka świec żarowych ,podłączyłem cdifa ,błąd P1805 obwód czujnika temperatury paliwa, w parametrach pokazuje -38stopni , jak myślicie grzałka , styki , przerwany kabel , jutro się zabiorę posprawdzam wszystko ,ale może ktoś miał już taki przypadek, to może udało by mi się szybciej rozwiązać ten problem Pozdrawiam Julek
    decybel91
    Level 42  
    Więcej takich klientów co z własnym kablem do warsztatu mi zajadą! W zeszłym tygodniu 2 miałem :)
    Ale jak widać brak wiedzy robi swoje.
    Ten błąd nie ma nic wspólnego z brakiem palenia.
    A skoro masz Op-coma to i dasz radę go odpalić. Powodzenia.
    robi1214
    Level 31  
    Julek sprawdź parametry ciś. paliwa
    julek352
    Level 11  
    witam mam op coma tylko co zrobić jak sprawdzić te ciśnienie poprzez kabel dlaczego ta kontrolka swiec zarowych nagle przestała świecić . Ja mam warsztat prowadzę od roku czasu ale z interfejsami dopiero się uczę staram się nabyć wiedzę dlatego jestem na tym forum także jeśli chcecie pomóc to byłbym wdzięczny Pozdrawiam PS w op comie ten bład jet 1180
    julek352
    Level 11  
    witam okazało się ze kostka zasniedziala ta która idzie do kompa temat zamykam