Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czy GeForce 4 mx440 będzie pasowała pod tą płytę i wejście

Kysu1557 07 Dec 2011 17:35 1298 6
    Kysu1557
    Level 16  
    Witam. Otóż mam taką karte graficzną jaką jest geforce 4 mx440. Moje pytanie jest takie czy będzie ona współpracować z wejściem AGP DDR2 i z płytą główną Intel Brookdale-G i845G . Z góry dzięki
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    młody14
    Level 37  
    To co podałeś to chipset, a nie model płyty głównej. Tak, będzie ona współpracować z wejściem AGP (bo pod takie jest). RAM w pc nie ma na to działanie karty graficznej, czyli możesz mieć np. SDRAM'y w kompie a na karcie DDR2.
    Kysu1557
    Level 16  
    Ale ona ma wejście potrójne a na mojej płycie jest podwójne czy to ma jakiś wpływ ? Wystarczy podłączyć do wejścia AGP i monitor ?
    młody14
    Level 37  
    Chodzi Ci o to, co zaznaczyłem na obrazku??
    Jeśli tak, to od razu powiem że nie ma to żadnego wpływu;)
    beo
    Level 36  
    młody14 czy aby pewien jesteś swej tezy? Już choćby to, co autor napisał, przeczy Tobie. Jeśli wersja agp, na płycie autora, jest nowszego standardu, to karta może fizycznie nie pasować do slotu. Poza tym dochodzi kwestia obsługi napięć, gdzie starsze agp obsługiwały napięcie 3V, a nowsze 1.5V, 0.8V Jeśli bubla gdzieś walnałem to proszę poprawić mnie.

Dodano po 2 [minuty]:

Autor niech poda właściwy, model płyty głównej.

Dodano po 12 [minuty]:

Fakt faktem, że ten model Geforce'a, pasuje na agp 2.0 i 3.0. Więc problemu być nie powinno. Ale samo stwierdzenie, że karta będzie działać na agp bo, pod takie jest, nie jest właściwe.
    Dj Haker
    Level 35  
    AGP 1.0 (tryby 1x,2x)
    AGP 2.0 (1x, 2x, 4x)
    AGP 3.0 (4x, 8x)

Twoja karta ma AGP-4X a płyta główna także. Tak, ta karta będzie pasować. W celu uzyskania dokładniejszych informacji podaj dokładny model płyty głównej.
    młody14
    Level 37  
    beo, raczej byłem pewny tezy, że karty z "potrójnym wejściem" są kompatybilne z 2.0 oraz 3.0. Poza tym ciężko mi było to stwierdzić bez podania modelu płyty głównej. Wygooglowałem (wg. chipsetu) że obsługuje 4x, więc dlatego napisałem że będzie pasować (działać). Jeśli chodzi o bubla, to nigdzie go nie walnąłeś:)