Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wrozamet Mastercook 3455 - nie grzeje piekarnik.

07 Gru 2011 17:35 5557 13
  • Poziom 8  
    Mastercook 3455: zegar wyświetla prawidłowy czas. Nastawa temperatury działa, świeci się żółta lampka, oświetlenie piekarnika, wentylator termoobiegu działa.
    Żadna grzałka nie grzeje i nie zapala się nowa czerwona lampka.
    Czy może ktoś pomóc, co muszę naprawić i jak?
  • Specjalista AGD
    Sprawdź na module zegara stan przekaźnika grzałek i stan styków przełącznika wyboru funkcji .
  • Poziom 8  
    Ażeby sprawdzić stan przekaźnika grzałek to trzeba rozebrać muduł zegara. Jaka jest możliwość obejścia przekaźnika grzałek?
  • Specjalista AGD
    walmialek napisał:
    Jaka jest możliwość obejścia przekaźnika grzałek?

A chcesz mieć spalone ciasto lub pożar w domu? Nic tu nie wolno przerabiać , obchodzić , trzeba naprawić to co fabryka dała :D .
  • Specjalista AGD
    Czy na zegarze świeci się napis auto?
  • Poziom 8  
    Nie na zegarze nie świeci się napis auto. Pytanie do "machefi": czy to znaczy, że z uszkodzonym zegarem piekarnik kuchenki jest bezużyteczny?
  • Poziom 8  
    A gdzie można kupić taki nowy zegar?
  • Poziom 12  
    Mam pytanie,jaki to jest zegar?4 przyciski+impulsator(ORBITRON ZT) czy Valuetime z 6 przyciskami??
  • Poziom 12  
    W temacie jest napisane jest to Mastercook 3455 z 1993r.A zegar o ile się nie mylę autor tematu posiada ten pierwszy zega(ORBITRON ZT)4 przyciski+impulsator
  • Poziom 8  
    Ja mam zegar niemiecki firmy DIEHL, ale może być również ORBITRON. Sprawę zakończyłem wymieniając dwa przekaźniki w zegarze. Dziękuję wszystkim za podpowiedzi.