Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iveco 50c14 kontrolka wtrysku, kopci na biało

trzecir1 07 Dec 2011 21:08 3754 2
    trzecir1
    Level 2  
    Witam!
    Byłem dziś kupic iveco 50c14, ale po jakimś czasie po zapaleniu zaświeca się kontrolka wtrysku, a samochód przy przegazowaniu bardzo kopci na biało. Co to może byc i czy warto się dalej zastanawiac nad kupnem. Gościu z komisu mówił, że usunie usterkę, ale obawiam się, żeby nie zrobił tylko tak dorażnie na sprzedaż.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    trzecir1
    Level 2  
    Też mu mówiłem na początku, że pewnie wtryski leją, ale twierdził, że ta kontrolka świeci, bo długo stoi i pewnie któryś się zawiesił. Mówił żebym zgasił silnik i zapalił to będzie w porządku, ale kontrolka po chwili i tak znowu sie zaświeciła. Jak go przegazowałem kopcił na biało jak diabli i wydaje mi się, że czuc było olejem, to mówił, że to napewno uszczelkę pod głowicą wydmuchało. To kopcenie i ta kontrolka to napewno będą wtryski, czy może byc jeszcze coś innego.Takie wtryski to jakie mogą byc koszty kupna nowych lub regeneracji i co byś polecał? Czy wogóle ładowac się w ten samochód? Z góry bardzo dziękuję.