Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

IPOD TOUCH 4G - pytania i wątpliwości.

cegulla 08 Dec 2011 16:34 1506 6
    cegulla
    Level 16  
    Witam Was Forumowicze! Cena ipoda touch 4g teraz na allegro zrobiła się dość ciekawa więc zainteresowałem się tym "wynalazkiem" appla. Na forum coś nie ma dużo tematów o tym ipodzie więc postanowiłem założyć ten temat. Mam pytania dotyczące ipoda:

1. Czy mogę sobie wgrywać muzykę z kompa, która została ściągnięta z internetu?
    2. Czy do ipoda mogę włożyć kartę sim i korzystać z internetu w dowolnym miejscu?
    3. Czy jest duży wybór gier darmowych, które są fajne ?
    4. Czy opłaca się to kupować w niedalekiej przyszłości ?

Z góry dziękuję.
    KJ
    Level 31  
    1. Tak
    2. Nie to nie iphone
    3. Zależy co to dla ciebie fajna gra - jest sporo darmowych gierek i innych programików sa tez dema gierek płatnych ale jak to zwykle bywa w przypadku programów na urządzenia mobilne ich funkcjonalność jest mocno wątpliwa.
    4. Ja bym drugi raz toucha nie kupił pomimo tego że służy mi już sporo czasu (touch 1st gen). Za największa wadę uznaję to co jest ponoć największą zaletą czyli ekran dotykowy. Nie mam zastrzeżeń co do działania samego dotyku z całą pewnością jest to najlepszy dotyk jaki miałem w ręce. Mam zastrzeżenia do funkcjonalności idei interfejsu dotykowego w ogóle - jedną ręką ciężko obsłużyć, w rękawiczce niema szans obsłużyć, zmiana utworu np w zatłoczonym autobusie graniczy z cudem, trzeba patrzeć na ekran żeby cokolwiek zrobić, grywalność gierek bardziej ambitnych niż tetris czy arkanoid jest żadna pomimo sporych możliwości graficznych tego urządzenia. Obecnie kupił bym w tej cenie coś z klawiszami jeśli to ma być tylko odtwarzacz.
    cegulla
    Level 16  
    No ja bym chciał urządzenie tego typu do muzy, gier, neta i paru aplikacji (np. gg lub skype). A Ty KJ mówisz, że z grami na twoim ipodzie jest ciężko, ale to może wina już troszku starego odtwarzacza.

Dodano po 10 [minuty]:

I oczywiście bym chciał używać takiego urządzenia do filmów.
    KJ
    Level 31  
    Z grami jest ciężko bo granie na dotyku jest bezsensu generalnie - to nie kwestia sprzętu tylko filozofii sterowania grami za pomocą palca. Do w/w to jakieś HTC albo iphone ale nie ipod bo net tylko w zasięgu wifi.
    cegulla
    Level 16  
    Iphone to za drogi interes. A może jakiś tablet ? Ale do 750zł ?
    KJ
    Level 31  
    Jakiego tableta ty chcesz kupić za 750zł ? :D Chyba jakiś bezużyteczny wynalazek z allegro z oporowym dotykiem który już totalnie do niczego się nie nadaje.
    cegulla
    Level 16  
    A telefon to jaki ?

Dodano po 56 [minuty]:

Albo coś podobnego do ipoda, bo ja chcę mobilne urządzenie do netu, multimediów i gier. A czy samsung nie wprowadził w Polsce takiego urządzenia jak samsung galaxy s tylko bez modułu gsm ?