Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebuje wybrać sprzęt do kuchni i Łazienki

08 Gru 2011 21:55 3460 7
  • Poziom 15  
    Witam

Potrzebuje sprzęt do nowego mieszkania:

Kuchnia:
    Płyta indukcyjna (cena ok. 1500zł)
    Piekarnik do zabudowy (cena ok. 1500zł)
    Mikrofala do zabudowy
    Lodówka wolnostojąca (cena ok. 1500-2000zł)
    Okap -czarny panel pod kątem - myślałem coś o Ciarko lub Gorenje
    Co do tych sprzętów to nie mam zupełnie pomysłu
    Zmywarka do zabudowy (45cm cena ok 1100-1500zł) myślałem o elektroluksie

Łazienka:
    Pralka (43- 54cm) - myślałem o Candy seria EVO4
    Przepływowy podgrzewacz wody - myślałem o AEG DDLE LCD

Ktoś pomoże i podpowie bo dawno nie wybierałem nic z artykułów AGD.
  • Poziom 14  
    Dobry strzał z okapami. Ciarko robi dla gorenje modele z 6545, 8545. Unikaj gorenje z 600 lub 800. Niby podobne ale już z innego pieca.
  • Poziom 8  
    Pomógłbym Ci nawet bardziej niż chętnie, ale nie znam Cię i nie mam zielonego pojęcia, w jaki sposób używasz AGD i jakie w takim razie będzie dla Ciebie najlepsze. Mogę Ci natomiast poradzić jak szukać (na przykładzie piekarników). Wchodzisz na dział elektryczny piekarnik, po lewo wybierasz funkcje, które Cię interesują. Dostajesz w odpowiedzi kilka modeli piekarników i szukasz opinii w internecie. Powodzenia!
  • Poziom 15  
    Mam już upatrzone modele sprzętu:

Pralka: Hotpoint-Ariston WMD722B lub coś LG
    Lodówka: Samsung RL56GEGIH
    Piekarnik:Electrolux EOB64201X
    Płyta Indukcyjna: Electrolux EHD60020P
    Mikrofala: Electrolux EMS26415X
    Zmywarka: Siemens SR64M030EU

Co myślicie o tych modelach?
  • Poziom 18  
    Też miałem na oku ten piekarnik i parę innych z electroluxa i już byłem gotów go kupić, dopóki nie zapytałem się na tym forum i teraz już mam mętlik, bo jedni polecają electroluxy a inni odradzają. Ci co polecają, piszą o ich dobrej jakości wykonania i niezawodności, co co odradzają o drogich częściach po gwarancji. I bądź tu mądry i pisz wiersze.
    Osobiście jednak brałbym electroluxa, oglądałem na żywo i wszystkie niezależnie od modelu czy tańszy czy droższy są bardzo ładnie wykonane, dopracowane. A ten Twój 'upatrzony' to już w ogóle jest zaje*** Sam bym go chętnie kupił, gdyby nie okrojony budżet.

Odnośnie pozostałych - nie doradzę, bo płyty szukam gazowej, mikrofali na razie nie chcę, lodówka - electrolux enb34633x, pralka bosch wae20164, zmywarki nie chcę w ogóle.
  • Poziom 16  
    Ja bym się skupił na czymś z grupy Bsh/Siem. Np ta pralka co podałeś to padaka.
  • Poziom 15  
    Czemu uważasz że ta pralka aristona to zły wybór? Klasa A++, 7kg załadunek. głębokość 53cm, cichy silnik, 5 lat gwarancji (po przedłużeniu) tani koszt zakupu.

W grupy bosch/siemens mam zamiar kupić zmywarkę tylko nie wiem czy ten model który wybrałem jest sprawdzony, zastanawiam się czy nie dołożyć do modelu SR65M030EU. Ktoś ma styczność ze zmywarkami siemensa\boscha 45cm ze zintegrowanym panelem?

Lodówka, piekarnik, mikrofala to tek zostanie jak w opisie wyżej
  • Poziom 9  
    ja mam zmywarkę simens z przed kilku lat polecam używała moja siostra a ja ją po niej przejęłam naprawdę dobry sprzęt, przewiozłam 100 km po dziurach na leżąco, później stała w piwnicy kilka miesięcy, a teraz po podłączeniu śmiga pięknie (dodam że ma już z 5 lat co najmniej i nigdy nie była naprawiana )