Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

nowy Whirlpool AWC 61200 cieknie spod drzwiczek

09 Dec 2011 10:35 1236 1
  • Level 1  
    Kupiliśmy tydzień temu nowego Whirlpoola AWC 61200. Postawiliśmy, wypoziomowaliśmy "na kulkę" (metalowa kulka, czy się turla po wieku pralki :) bo nie mieliśmy poziomicy - stała prosto :). Zrobiłam trzy prania, jendo syntetyczne 60 stopni, drugie bawełna 40 st, trzecie codzienne 40 st. Wszystko było cacy. Wczoraj przytargaliśmy poziomicę i wypoziomowaliśmy według niej, co w praktyce oznaczało podniesienie przodu pralki o jakieś 1,5 cm. Potem pranie i co? Podczas płukania zaczęło cieknąć spod drzwiczek - były zamknięte i czujnik zamknięcia drzwi pokazywał, że jest ok. Gdy przycisnęłam dół drzwiczek ręką, to przestawało cieknąć.
    Pytanie: czy jest to w ogóle możliwe, że jest to kwestia złego ustawienia pralki? Czy raczej po prostu jest jakaś wada i sie ona ujawniła po kilku praniach? Czy ktoś się spotkał z takim problemem? Jeśli temat był już na forum, to proszę o wskazanie linka, bo nie udało mi się znaleźć.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 12  
    trzeba sprawdzić czy zawias drzwiczek nie ma poluzowanych śrub pralka powinna być wypoziomowana stabilnie ustawiona na czterech nózkach.Jeżeli nie pomoże serwis powinien wymienić zawias