Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miganie świateł STOP przy hamowaniu. 3000GT

Jazzman__ 09 Gru 2011 12:49 1804 6
  • #1 09 Gru 2011 12:49
    Jazzman__
    Poziom 8  

Witam.
    Potrzebuję informacji jak zrobić/gdzie kupić/zlecę konstrukcję urządzenie które spowoduję że przy hamowaniu, światła LED stopu, będą migać przez 1,5sekundy a potem będą świecić normalnie.
    Takie rozwiązania są w nowych sportowych samochodach. Mam 3000GT które ma mocne hamulce i często widzę jak ludzie zaciskają zęby jak hamują żeby we mnie nie wjechać. Potrzebuję takiego urządzenia, które ostro zamiga światłami stopu aby kierowca za mną, zareagował szybciej.
    Proszę was bardzo (mądre głowy) o pomoc. Gdzie takie coś można kupić? Jak zamontować? Kto może mi wykonać takie urządzenie.

Pozdrawiam.

Marcin.

0 6
  • #3 09 Gru 2011 14:58
    Jazzman__
    Poziom 8  

Miganie świateł STOP przy hamowaniu. 3000GT
    Dzięki kolego, bardzo mi pomogłeś.

0
  • #4 09 Gru 2011 15:16
    Zico63
    Poziom 37  

Tylko to jest (na razie) nie przewidziane Polskimi przepisami. Podobnie jak kiedyś z dodatkowymi lampami, za których używanie leciały mandaciki, a teraz są obowiązkowe :crazyeyes: - musi Kolega to zrobić NA WŁASNE RYZYKO!

0
  • #5 09 Gru 2011 15:28
    Jazzman__
    Poziom 8  

W seryjnych sportówkach to montują, bodajże BMW ma to w nowych modelach. Jak się przyczepią, poproszę o paragraf na to i tyle :)

0
  • #6 09 Gru 2011 20:13
    misiek1111
    Poziom 22  

Sterownik można podłączyć pod trzecie światło stopu na spojlerze. Jeżeli są LEDy, to szybkie migotanie będzie tylko podczas gwałtownego hamowania (kilka progrów opóźnienia do zaprogramowania) i wszystko wygląda profi.

0
  • #7 10 Gru 2011 15:37
    Jazzman__
    Poziom 8  

Zamierzam wymienić żarówki na LEDy świateł stopu. Spoiler ma ledy seryjnie.

0