Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Denerwujaca strona startowa....

Talibanczyk 13 Gru 2004 09:58 2088 12
  • #1 13 Gru 2004 09:58
    Talibanczyk
    Warunkowo odblokowany

Witam - mam male pytanko- chodzi mi mianowicie o denerwujaca stronke startowa ktooora niewiedomo skat wlazla ale z usunieciem jej mam nielada problem... prooobowalem w opcjach internetowych - zero rezultatu :( rownierz cos kombinowalem z rejestrem sys. ale tez z marnymi rezultatami :) - please o pomoc :( ! ! !

• #2 13 Gru 2004 10:05
    Vinnic
    Poziom 15  

Spróbój zapuścić Ad-Aware.

• #3 13 Gru 2004 10:07
    zodiak318
    Poziom 34  

Jaki masz system (Windowsa) ?

• #4 13 Gru 2004 10:10
    Talibanczyk
    Warunkowo odblokowany

tak tez myslalem - ale nie miale pewnosci - sprooboje dzieki...... ale mimo to czekam jeszcze na jakies sugestie

Dodano po 1 [minuty]:

co do systemu to jest windows 98

• #6 13 Gru 2004 11:02
    md
    Poziom 39  

CWShredder jest bardzo skuteczny, ale tylko na trojany z rodziny CWS. Podany link jest do starej wersji programu, więc trzeba najpierw aktualizować CWShreddera, a potem skanować system.
    Talibanczyk :arrow: Użyj programu Hijakthis. Poczytaj posty, bo na Elektrodzie codziennie poruszany jest temat podmienionej strony startowej i trojanów z rodziny startpage. Jeżeli rozpoznasz trojana, to na stronach producentów antywirusów są darmowe szczepionki do usuwania niektórych wirusów i trojanów.

• #7 13 Gru 2004 12:35
    Kassiel
    Poziom 19  

Hijackthis zablokuje ci otwieranie się strony. Dla porządku potem przelecieć dyski antyvirem ( np skaner online MKSa ).

• #8 13 Gru 2004 12:55
    Talibanczyk
    Warunkowo odblokowany

Jeszcze bylbym wdzieczny za linka do najnowszej wersji tego Hijackthis :)

• #9 13 Gru 2004 13:30
    Kolobos
    Spec od komputerów

:arrow: Talibanczyk
    Google Twoim przyjacielem :-)

• #11 13 Gru 2004 14:04
    zodiak318
    Poziom 34  

Przy W98 jeśli od dnia "awarii" nie instalowałeś nic ważnego to możesz powyłaczać w msconfig podejrzane procesy i przywrócić rejestr sprzed "awarii" (najlepiej z dnia wcześniej) używając w DOSie scanreg\ restore
    Po tym zabiegu komputer będzie już działał normalnie i wtedy przeskanuj dobrym antywirem. ( np. Panda online).
    Ja zrobiłem tak u siebie z jaknajlepszym skutkiem :) .

• #12 13 Gru 2004 14:41
    Talibanczyk
    Warunkowo odblokowany

--> Zodiak318 nie niestety to sie stalo dosc dawno bo ze 2 tygodnie temu... ale dzieki -pozdrawiam

• #13 14 Gru 2004 00:39
    Talibanczyk
    Warunkowo odblokowany

Dzieki wszystkim za pomoc - wyczesalem ja Ad-Aware :) pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME