Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mocny zestaw domowy DIY na STX

10 Gru 2011 16:23 1764 4
  • Poziom 2  
    Witam, Mam zamiar stworzyć Konstrukcje 3way na nowych głośnikach STX. jako niskotonowy chce włożyć dwa głośniki W.STX.12.2.500.4.F.S.MC
    (((12" nominal diameter 500 W Program Power 300 W AES Power Handling 4 Ohm Nominal impedance 91 dB Sensitivity)))

Jako średniotonowy zastosuje : GDM 17-180-8 SC impedancja 8 Ω , rozmiar 17cm
    moc nominalna 180W

jako wysyokotnowy TWEETER TONSIL GDWT 12-19/150

i do tego jakąś zwrotnice Jamo albo STX do 60 zł sztuka
    a wzmacniacz DAP Audio P900
    buda ma 125L i strojona na 30 hz
    Jest jakiś sens składania atkiego zestawu? bedzie sluzylo to glosnej muzyki dubstp hardstyle i drumbas

3.1.13. (10.9, 15) Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.
    (dj-MatyAS)
  • Użytkownik obserwowany
    Nie polecam stosowania wzmacniaczy estradowych w domu, a tym bardziej P-900 ponieważ jest głośny - chyba że, kolega będzie cały czas słuchał muzyki głośno, w tedy nie ma problemu ;) Jednak, jeżeli będziesz chciał posłuchać nieco ciszej, do snu, to szum wentylatorów zagłuszy muzykę.
  • Poziom 2  
    Pokój 25mk kasy niewiele tylko Tysiąc zł...
    Może Sharp sx8800 będzie wystarczający?
    Mam zamiar słuchać niskiego basu dubstep i czarnej muzyki
    stroić to na 30 Hz bass na takim strojeniu mi odpowiada.
  • Użytkownik obserwowany
    Jeżeli ma to być używane stacjonarnie i tylko w domu, to mogę polecić sharp'a jak najbardziej. Ma to sporą moc, wynoszącą 2x200W RMS i do takich zastosowań będzie to aż za nadto ;)