Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ford Windstar 96r pneumatyka źle wyrównuje tylne zawieszenie

13 Dec 2004 13:14 1629 2
  • Level 31  
    Witam Panowie.Mój Znajomy ma problem z takim autkiem jak w tytule-autko ma pneumatyczny układ poziomowania zawieszenia i od jakiegoś czasu nie wyrównuje go do poziomu.Sama pompka działa, pompuje, autko podnosi sie i opada-ale nie do poziomu-tak, jak by uszkodzony był czujnik.Czy ktoś z Was wie, gdzie tego szukać?kazda podpowiedź mile widziana....z góry dzięki za zainteresowanie tematem.Pozdrawiam.Arek
  • Level 10  
    Calineczka* wrote:
    Witam Panowie.Mój Znajomy ma problem z takim autkiem jak w tytule-autko ma pneumatyczny układ poziomowania zawieszenia i od jakiegoś czasu nie wyrównuje go do poziomu.Sama pompka działa, pompuje, autko podnosi się i opada-ale nie do poziomu-tak, jak by uszkodzony był czujnik.Czy ktoś z Was wie, gdzie tego szukać?kazda podpowiedź mile widziana....z góry dzięki za zainteresowanie tematem.Pozdrawiam.Arek

Sprawdź czy ten wóz ma korektory wysokości. Jesli ma - mogą one wymagać oczyszczenia lub ponownej regulacji (jak w citroenach)
  • Level 31  
    ...Piotrze, a mozesz wiecej podpowiedziec??Jestem elektronikiem...nie wiem gdzie ich szukac...i jak to ma wygladac??