Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Netia Player i komputer - konfiguracja

10 Gru 2011 21:16 11416 8
  • Poziom 1  
    Witajcie,

ostatnio zamówiłem internet i tv z netii. W zestawie dostałem Netia Player, będący dekoderem ogólnodostępnej telewizji cyfrowej. Z racji, że nie mam monitora z wejściem HDMI, zastanawiam się w jaki sposób podłączyć to urządzenie do komputera. Mam z niego wyjście miniDIN-SCART, kończące się z standardowym euro. Rozważam opcję zakupu przejściówki z EURO na cinch, które podłączę do zewnętrznej karty telewizyjnej w laptopie i przeniosę obraz na monitor jako wejście AV. Druga opcja to zakup monitora z wejściem HDMI.

Czy zarówno jedna jak i druga z tych konfiguracji jest poprawna (będzie działać)?
    Którą z nich uważacie za lepszą?

Pozdrawiam,
    Piotrek
  • Poziom 2  
    Jeżeli posiadasz kartę tv w komputerze połącz przez wejście antenowe,które jest również w Netia Playerze.
  • Poziom 41  
    Ale HD nie będzie. Lepiej kupić kartę z HDMI-in.
  • Poziom 9  
    Witam, mam podobne pytanie tylko że chciałbym podłączyć Netia Player do laptopa, czy komuś się to udało może może opisać jak to zrobić co trzeba kupić (co warto, co nie) byłbym bardzo wdzięczny za pomoc gdyż nie mam zbyt dużej wiedzy na ten temat :(
  • Poziom 13  
    Podłącze się do tematu kolegi powyżej.
    Czy można podłączyć netiaplayer do laptopa dell inspirion 1720
    Jeśli tak to jak?
    Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Wielkie dzięki za pomoc.
    Jeszcze mam takie pytanie
    Netia Player ma wyjscie scart czyli aby podłączyć grabber'a z netiaPlayer muszę jeszcze dokupić przejściówkę z scart na chinch lub na svideo?
    Dobrze kombinuję?
    pozdrawiam
  • Poziom 13  
    I wszystko jasne
    Wielkie dzięki i WESOŁYCH ŚWIĄT