Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki TV 32 cale polecacie?

dasata 10 Gru 2011 21:19 7668 15
  • #1 10 Gru 2011 21:19
    dasata
    Poziom 7  

Witam.
    Mam pytanie jaki Telewizor z ekranem 32 cale mi polecicie?
    WARUNKI POMIESZCZENIA:
    podaj jakie masz warunki? mały pokój
    odległość od ekranu? 3m
    Jak duży jest pokój? 16m2
    jaki masz obecnie telewizor? kineskopowy 14 cali
    jakie programy najczęściej oglądasz? TVP1,2,3,4,Polsat
    więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? głównie wieczór
    preferowana wielkość telewizora? 32 cale
    preferowana marka?Samsung, Sony, Panasonic
    jakie urządzenia będą podłączone? ANTENA ANALOGOWA, PS3
    Cy ważny jest internet: Tak, połączenie kablowe
    czy USB ma mieć czytanie filmów ? tak- bardzo ważne, działające napisy
    jaki masz sygnał? ANTENA ANALOGOWA
    ma stać czy wisieć? Wisieć

Telewizor ma kosztować do ok. 1500zł.
    Chciałbym się również dowiedzieć jak działa dv-s?
    Mile widziane również coś typu Smart Tv (aplikacje jak ipla itp.)
    Po zakupie TV planuje również kupno satelitarnej tv lub tv na kartę i w tym temacie również proszę o doradzenie

Z góry dziękuję :D .

• #3 11 Gru 2011 23:03
    dasata
    Poziom 7  

A te:
    -LG 32LV375S
    -LG 32LV5500
    -SAMSUNG UE32D5500
    Zakup planuje na początek przyszłego roku więc może stanieją trochę.
    Podpowie mi ktoś o wyborze tv satelitarnej lub na kartę?

• #5 12 Gru 2011 10:32
    madzia18pl
    Poziom 9  

To i ja także się podłączę do tematu, próbowałam uzyskać pomoc w podobnym temacie, ale od 2 dni martwa cisza, więc mam nadzieję, że tu mi się uda...
    Mam zamiar zakupić telewizorek, ze względu iż obecnie nie bardzo się znam na tych wszelkich technologiach przy wyborze tych 4 modeli tj. Sony KDL32EX520, Sony KDL32EX525, Sony KDL32EX501 oraz Samsung UE 32D550 opierałam się na opiniach znalezionych w necie... Chciałabym telewizor, który będzie dawać dobry obraz bez żadnych smug i innych nieprzyjemnych rzeczy, fajnie by było gdyby obraz kątowy też był dobry, że względu iż mam małe mieszkanie i telewizor przeważnie ogląda się pod pewnym kątem... Pokój nie jest zbyt wielki, odległość od ekranu od 0,5 do 2 m. Miło by było, gdyby bez problemu odtwarzał filmy z tekstem z pendrive'a.... Poza tym to chyba by było wszystko.. Mogą być inne modele max do 2000 zł... Byłabym wdzięczna za podpowiedź... Pozdrawiam

• #6 12 Gru 2011 20:11
    Mylagos
    Poziom 19  

Witam.
    Madziu, z podanych przez Ciebie osobiście wybrałbym Sony KDL32EX501, gdyż uważam ten model za naprawdę udany.

• #7 12 Gru 2011 20:25
    madzia18pl
    Poziom 9  

Ehhh też ku niemu się skłaniałam, ale z tego co widzę to nie ma tego modelu ani w Neonecie ani w Euro RTV AGD... Jeszcze będę chodzić po innych sklepach, ale ciężko to widzę... Jakby nie było tego modelu to ku któremu byś się bardziej skłaniał??

• #8 12 Gru 2011 22:57
    dasata
    Poziom 7  

Czy ktoś orientuje się czy Samsung 32D5500 można powiesić na ścianę, nie dokupując żadnych uchwytów, które kosztują kilkaset złotych?

• #9 13 Gru 2011 09:55
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

nie prawda że kosztują kilkaset złotych. Kosztują około 100 zł
    Można wkręcić śruby w telewizor i i zawiesić na drucie ale jak spadnie będzie kicha.

• #10 14 Gru 2011 10:40
    emajlek
    Poziom 2  

Witam!

W tej cenie - anawet nie tylko w tej cenie - polecam wylacznie telewizor SAMSUNG !!!

Zdecydowanie tylko i wylacznie telewizor LED !!!

W tej cenie nie masz zbyt duzego wyboru raptem 2 czy 3 sztuki.

Ja mam telewizor SAMSUNG UE32D4010 - kolor biały

Telewizor wyglada swietnie! Odtwarza doslownie kazdy nosanik przez USB - nawet dysk 1TB - czyli bez problemu system plikow NTFS [duze pliki powyzej 4GB]

Telewizor odtwarza dosłownie KAZDY format PLIKOW - poczynajac od rmvb, AVI, XVID.... DVDRip.... Bluray Rip... doslownie wszystko...

Moj telewizor ma 50hz i tylko hdready - ale i tak obraz mnie bardzo zadowala!

Jezeli chcesz czarny to bedzie mial 100hz i fullHD

UE32D5000 - 1600 zł

NIE MA NIC LEPSZEGO

Dodano po 3 [minuty]:

Jesli chodzi o telwizje satelitarna

TV na karte... zaplacisz 20 zl i masz kilkanascie kanalow... wystarczy ci to? Dodaj cene dekodera za 200zl

Moze cfrowy polsat za 38zl bardziej cie zadowoli w kwesti oferty kanalowej...

• #11 14 Gru 2011 18:23
    Mylagos
    Poziom 19  

madzia18pl napisał:
    Ehhh też ku niemu się skłaniałam, ale z tego co widzę to nie ma tego modelu ani w Neonecie ani w Euro RTV AGD... Jeszcze będę chodzić po innych sklepach, ale ciężko to widzę... Jakby nie było tego modelu to ku któremu byś się bardziej skłaniał??

Wybrałbym raczej KDL32EX525.
    Jeśli możesz, naprawdę poszukaj modelu EX501 czy też EX500, bo są one warte zakupu ( mimo, że już naprawdę ciężko je dostać)

• #12 14 Gru 2011 20:41
    dasata
    Poziom 7  

SAMSUNG 32D5500 czy SONY KDL32EX525? który lepszy?

• #14 15 Gru 2011 22:28
    madzia18pl
    Poziom 9  

A co sądzicie o Samsungu UE32D6100?? Ma 3D, ale to nie był powód dla którego się nim zainteresowałam. Zainteresowało mnie odświeżanie wynoszące 200 MHz.... Więc pytanie brzmi czy dać 100 zł więcej i kupić ten model czy dać sobie spokój i kupić D5500??

• #15 15 Gru 2011 22:42
    Mylagos
    Poziom 19  

madzia18pl napisał:
    Zainteresowało mnie odświeżanie wynoszące 200 MHz

Jeśli już to 200Hz. MHz - Megaherc to troszkę przy duża wartość jak na dzisiejszą technologię zastosowaną w telewizorach :D

Co do podanych modeli, jeśli różnica wynosi tylko 100zł, to możesz wziąć ten wyższy model.

• #16 15 Gru 2011 22:50
    madzia18pl
    Poziom 9  

No tak faktycznie zapędziłam się z tym MHz xD Wszystko przez to, że dodatkowo myślę o zmianie procka w kompie xD I te Mega i Giga ciągle mi się pląta po głowie ;) No nic zobaczymy jak to będzie wyglądać w sklepie na żywo.. Może być tak, że D5500 będzie lepiej się spisywać niż ten D6100, ale będę mieć to na uwadze... Dzięki wielkie za pomoc, w końcu wiem na czym mniej więcej stoję :D

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson