Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Trudności instalacji Adobe Flash Player i nieuruchamianie się niektóych witryn

lksm 11 Gru 2011 18:26 1641 4
  • #1 11 Gru 2011 18:26
    lksm
    Poziom 2  

Witam!
    Mam ogromny kłopot z instalacją Adobe Flash Player (Windows 7, 64-bitowy, Mozilla Firefox), która zostaje przerywana mimo wyłączonej przeglądarki oraz ponownego uruchamiania komputera:
    Trudności instalacji Adobe Flash Player i nieuruchamianie się niektóych witryn
    Takiego kłopotu nie było z pozostałymi dodatkami Adobe (Reader, AIR).
    Ponadto w ogóle nie uruchamiają się niektóre strony internetowe, np. Allegro, Onet, różne fora internetowe. Kłopot ten pojawił się nim jeszcze mój brat odinstalował Adobe Flash Playera, którego teraz staram się ponownie zainstalować, a ściślej po wymianie routera Netii Spot na router D-Linka. Nie pomogła zmiana MTU, ani połączenie Internetu bez serwisu proxy.
    Nie bardzo znam się na funkcjonowaniu sieci, więc nie mam pojęcia, skąd wynikają usterki.

0 4
  • #2 11 Gru 2011 18:31
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet

Próbowałeś z wyłączonym antywirusem co się dzieje?

0
  • #3 11 Gru 2011 18:47
    lksm
    Poziom 2  

Z wyłączonym Avastem jest to samo.

0
  • #4 11 Gru 2011 18:51
    jimasek
    Moderator - Sieci, Internet

To ile masz tam antywirusów bo coś wyświetla McAfee na twoim screen-ie? Tak na marginesie Avast-a możesz wyłączyć bo to tylko ikonka a nie antywirus ;)

0
  • #5 11 Gru 2011 19:04
    lksm
    Poziom 2  

Ten McAffee to dodatek do Adobe Flash Playera, który skanuje pliki, ale odinstalowałem go, bo chciałem zobaczyć na próbę, czy jeżeli wezmę instalację łącznie z tym dodatkiem, to czy się zainstaluje wtyczka, lecz bez skutku.
    W Avaście wyłączyłem wszystkie osłony, czy to nie wystarczy?

0