Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakodowano TVP2

kuba13221 11 Gru 2011 18:34 2519 5
  • #1 11 Gru 2011 18:34
    kuba13221
    Poziom 7  

Witam !
    Przed chwilą odkryłem ,że na TVP2 był napis zakodowano .
    Potem zaczeło coś skakać i ukazał się obraz jak z dekodera satelitarnego marki nie wiem chyba FERGUSON.
    Mam zwykłą antenę pokojową . Zrobiłem zdjęcia i nawet pojawiało się kilka kanałów m.in TVN 7 , TVN i jeszcze chyba Turbo i włączyli TVP2.
    Było napisane ,że znalazło satelitę HOTBIRD! Czyli te wszystkie kanały są najpierw z satelity a potem daje to nam analogowo na TV ? Czemu oni nie dadzą więcej kanałów? Dobra trochę się rozpisałem.
    KOMUNIKATY : ZAKODOWANE , LISTA KANAŁÓW , BRAK TAKIEGO KANAŁU , I PROGRAM TV .

• #2 11 Gru 2011 18:41
    kdvc
    Poziom 24  

prawdopodobnie przepinkę robili zdarzało się tak często na stacjach czołowych W UPC wiec i w Trzeciewcu 35 km ode mnie :) tez się zdarza prawda taka ze pobierają sygnał z satelity i nadają w RF a czemu nie dadzą innego pasma hmmm... Kasa :)

• #3 11 Gru 2011 18:43
    kuba13221
    Poziom 7  

A przeciez za programy płacą więc co za rożnica czy udostepnic je czy nie.

• #4 11 Gru 2011 19:03
    kdvc
    Poziom 24  

nic by się nie stało im usterka techniczna i tyle :) tak płacisz abonament ale w tym abonamencie jest 1,2,Polsat,TVP info,czasem tvn i to wszystko oni tylko te mogą nadawać które ( za zgoda KRRiTV) SA objęte abonamentem rtv a jakie sami odbierają to już ich ustalenia z KRRiTV

Dodano po 2 [minuty]:

podobno jak wejdzie naziemna telewizja cyfrowa to będzie więcej kanałów

• #5 11 Gru 2011 19:11
    kuba13221
    Poziom 7  

wiem mój szwagier ma naziemną ,ale narazie nie za bardzo i nie za dużo tych kanałów . ma tylko tv4 , tvn7 , tv6 ,PULS powinien miec jeszcze TVP HISTORIE I KULTURE ALE NIE ŁAPIE .
    Niedługo czeka mnie wymiana tv bo ten co teraz mam w tym pokoju jest stary i nie ma nawet euro . Więc czekam na jakąś promocję i kupie z dvb-t , potem pomyślę o rodzielenie cyfry+ na 2 tv , ale narazie nie mam kasy . Dziękuje za odpowiedz .

• #6 16 Gru 2011 18:41
    Mirek Z.
    Moderator

Temat nic nie wnosi - usuwam. Również ze względu na fatalną pisownię w postach.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME