Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Miami cd 72 w golfie 3 antena bez wzmacniacza

13 Gru 2004 17:42 1181 6
  • Poziom 10  
    Witam mam takie radyjko kupiłem je miesiac temu .Wczesniej miałem medion na mp3 za 250 zł i w tej podrubie radio chodziło ok zadna stacja nie uciekał, zanikała , ani szumy sie niepojawiały. A w tym blaupukcie sa jakie opcje cyfrowej obrubki sygnału a jakos ucieka mi zet i rmf nawet u uliczkach miedzy domami na postoju jest ok ale słychac dzwiek ze rds szuka wciaz zastepczych czestotliwosc i!!! W zamknietym garazu łapie super nawet słabe stacje ale wczasie jazdy pojawiaja sie szumy jagby zanikał sygnał i wciaz rds szuka zast.czestotliwosci. Czy do tego radia musi byc antena ze wzmacniaczem ja mam orginalna w przed lewym błotniku bez wzmzcniacza.czemu tak tandetne lepiej zbiera niz takie drogie z super opcjami ?
    Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    nie było masy fakt pzry antenie uleciał kabelek ale zrobiłem i wszystko jest ok pomierzone a dalej to samo
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    prawdopodbnie uwalony tranzystor na wejściu głowicy w radiu , już tak kiedyś mialem .
  • Poziom 10  
    Zwarcia niema miedzy masa a gł.żyłą.A co tranzystora to czemu tak ładnie łapie wszystkie nawet słabe stacje !!tylko traci jagby sygnał i rds szuka zast czestot.Drogi jest koszt wymiany takiego tranzystora?
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Koszt tranzystora to grosze ale za robotę trochę więcej ale znalezienie prawdziwej przyczyny może być drogie. Miałem coś podobnego w innym modelu, okazało się że po przelutowaniu kości DigiCaivera ustało ale czy na długo. Jak już Leszek pisał, Blaupunkt skończył się około 97roku a te nowe są już coraz bardziej tandetne i mają spory repertuar usterek w takim właśnie stylu.

SławeK