Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Motorola Milestone - warto?

dDingo 12 Dec 2011 11:02 2111 12
    dDingo
    Level 9  
    Cześć,

Do marca 2012 wreszcie uzbieram nieco grosza i zastanawiam się nad wymianą telefonu. Cechy, którymi się kieruję to w miarę duża szybkość działania, duży dotykowy ekran, android, fizyczna klawiatura qwerty, no i cena (okolice 1000 złotych). Dlatego też pomyślałem o Motoroli Milestone, która wydaje się wszystkie te cechy łączyć. Od premiery minęło już jednak trochę czasu dlatego zastanawiam się czy smartfon ten dalej jest choć trochę "konkurencyjny".
    Proszę o pomoc - wybrać Milestone'a czy może jednak zastanowić się nad czymś innym (jeśli to drugie to proszę też o propozycje).

Z góry dziękuję i pozdrawiam,
    dD.
    gwidon997
    Level 24  
    Telefonik fajny i solidny ale jak na dzisiejsze czasy ma za mało ramu. Rozglądnij się za milstone 2 lub 3.
    dDingo
    Level 9  
    Dzięki za odpowiedź - w sumie Milestone 2 też spełnia wymagania - myślisz, że stanieje trochę do marca, bo aktualnie jest trochę droższy...
    User removed account
    User removed account  
    dDingo
    Level 9  
    @Paniki: gdzieś Ty widział Desire S z QWERTY w tej cenie? ;)

Powiadasz, że jest trochę mało RAMu, ale nie jest najgorzej - czyli rozumiem, że nie jest zbyt zasobożerny, tak? Czy w takim razie do standardowego użytku - głównie sms/tel, sporadycznie net (powiedzmy raz/dwa razy w tygodniu), muzyka (też nieczęsto) i gry (baaardzo rzadko) nadawałby się bez większych problemów?
    User removed account
    User removed account  
    dDingo
    Level 9  
    Hej, na jednym z poprzednich tematów widziałem, że ludzie podpowiadali, że lepiej jest wybrać jedynkę, bo dwójka jest gorzej wykonana - ile jest w tym prawdy?

Poza tym, czy poza tym problematyczny powrotem są jeszcze jakieś drażniące bugi w MM?
    User removed account
    User removed account  
    dDingo
    Level 9  
    Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
    A powiedz mi jeszcze tylko jedną rzecz - załóżmy, że używałbym tego smartfona przez jakieś 1,5 roku - czyli gdzieś powiedzmy do końca 2014. Do zwykłych zastosowań będzie trzymał poziom nawet pod koniec?
    User removed account
    User removed account  
    dDingo
    Level 9  
    Kurczę chyba jestem zdecydowany na MM :) Generalnie mógłbyś go z czystym sercem polecić?
    User removed account
    User removed account  
    dDingo
    Level 9  
    OK, finalnie już - dziękuję :)
    Jeśli mi się nic nie odwidzi do marca to wezmę własnie Milestone.