Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wywoływanie zdjeć online - gdzie?

12 Gru 2011 13:09 4279 9
  • Poziom 16  
    Witam
    Mam do was pytanie a mianowicie czy i jeśli tak to gdzie wywołujecie zdjęcia online (czyli poprzez jakiś portal www)Ponieważ mieszkam w dość malej miejscowości i nie mam dostępu do mediamart czy rossmana. Oczywiście są zakłady które wywołują zdjęcia ale w cenie 86gr odbitka :( Dla tego tez poszukuje rekomendacji wśród Was gdzie można w miarę tanio i dobrze wywołać zdjęcia online

Dziękuje z góry i pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 23  
    Hello

Ja od dawna używam (ale mieszkam na pomorzu i odbieram blisko osobiście) firmy fotokontakt.pl. Nie mam jak na razie żadnych zastrzeżeń do nich, a jak wywołujesz więcej zdjęć to jeszcze taniej.

Pozdro
  • Poziom 16  
    OOo dzieki za info jakies jeszcze strony macie ??
  • Poziom 21  
    fotojoker.pl - pobierasz program do fotoksiążki i w nim możesz zamawiać odbitki i inne pierdołki związane z fotografią.

zamówione foty możesz odebrać w wybranym punkcie lub mogą Ci je przysłać do domu.
  • Poziom 10  
    Idealna jakość LabPolska
  • Poziom 22  
    Ja od dawna korzystam z FotoPrint. Jest tanio i szybko do tego można w wielu miastach odebrać odbitki samemu. Tyle, że wywołane zdjęcia są nieco ciemniejsze od oryginału (przynajmniej ja mam takie wrażenie).
  • Poziom 2  
    Ja korzystam z inter-foto.com.pl Wywołują bardzo ładne zdjęcia i nie trzeba długo czekać. Cena jest według mnie w porządku - na ich stronie jest cennik.
  • Specjalista Automatyk
    Możesz wywoływać w fotojubilat.pl (tu opłaca się w pakietach - przy 100 zdjęciach 10x15 masz 0,52 zł za zdjęcie) - dodać należy koszty wysyłki.
  • Poziom 13  
    Możesz sprawdzić: najlepszefoto.pl, fotomaximum, fotonet (denver), cyfrowa ciemnia,
    a także np. facebook firmy Fuji jeżeli chciałbyś wołać na ich bdb papierach :)
  • Poziom 9  
    Też mogę polecić Fotonet (Tychy), bardzo szybka realizacja. Zawsze odbierałam zdjęcia w punktach, ale wysyłają również pocztą.