Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DCPJ315W konflikt w ustawieniach. Błąd koloru druku.

nokash 12 Gru 2011 13:38 1192 0
  • #1 12 Gru 2011 13:38
    nokash
    Poziom 9  

DCP J315W.
    1. Skończył mi się oryginalny tusz. Mam zamienniki. Na zwykłym papierze drukuje super. Na oryginalnym brother foto zamiast czarnego drukuje ciemny fiolet i w ogóle każdy inny kolor jest w innych odcieniach. Jakby się na foto przestawiała i drukowała na innych ustawieniach. Dzieje się tak zarówno przy druku z karty i kompa.

2. Za choler* nie wiem jak ustawić ją do druku bo czasem mówi że zły papier. Gdy drukuję z karty pamięci w drukarce to papier poznaje i drukuje a jak drukuje z kompa to mówi że zły papier. Wydaje mi się że jest konflikt między ustawieniami w panelu Brother a ustawieniami Win7. Jak chcę drukować na foto To zmieniam ustawienia w Win ale jednocześnie wchodzę w panel brother i tam także wprowadzam zmiany. np druk bez krawędzi czy rodzaj i format papieru. Zawsze wyskakuje że zły papier chociaż ustawiłem prawidłowy i taki jest w drukarce. Proszę o rady jak ustawić by poznawała papier i nie psioczyła że zły. Czy np. ustawiać tylko z panelu brothera? ale przecież wtedy są ustawienia inne w Win i czy to ma jakiś wpływ?

0 0