Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam instrukcji obsługi samsung 6500

filip02 12 Gru 2011 14:02 4001 5
  • #1 12 Gru 2011 14:02
    filip02
    Poziom 9  

Witam szukam instrukcji obsługi to tv samsung 6500 bardzo proszę bo nie dostałem przy zakupie telewizora.

• #2 05 Sty 2012 20:45
    markpol5
    Poziom 9  

Witam serdecznie
    Mam instrukcję obsługi do Samsunga 6500 ale w pliku PDF i nie wiem jak mam to wysłać bo jeszcze się tu nie połapałem co i jak :) :D .
    Założyłem tu konto bo też szukam porady w sprawie w/w telewizora ja mam konkretnie Samsung UE37D6500 i nie mogę znaleźć nigdzie informacji jak połączyć kanały naziemnej telewizji cyfrowej z satelitarną telewizją bo mam to oddzielnie i muszę wchodzić w opcje i zmieniać sygnał nadawania na tel.sat (wtedy mam wszystkie programy co telewizor złapał na satelicie) lub cyfr.naziemna (i mam wszystkie programy które złapał telewizor z anteny DVBT) servis mi pisał że ponoć nie można ich połączyć tak żeby naciskając P+ lub P- można było skakać po wszystkich kanałach. No dobra ja chciałem pomóc z tą instrukcją a tu piszę o swoim problemie :D Nie wiem jak tu dołączyć ten plik PDF ale jak coś to wyślę na pocztę tylko daj znać. Pozdrawiam markpol5(malpa)wp.pl

• #4 26 Sty 2012 18:55
    mikstu2
    Poziom 27  

Instrukcja ta dotyczy także 40-calowych z serii 6500.

• #5 26 Sty 2012 19:27
    markpol5
    Poziom 9  

mikstu2 witam serdecznie
    Jeśli Samsung jest serii D 6500 to myślę, że tak bo one mają bardzo podobne funkcje i programy jak nie takie same, różnią się calami ale pewności nie mam tak na 90%. Jest to fajna, dokładna instrukcja sam z niej korzystam a mam Samsung UE37D6500. Pozdrawiam i życzę miłego studiowania :)

• #6 27 Sty 2012 07:58
    mikstu2
    Poziom 27  

markpol5 napisał:
    Pozdrawiam i życzę miłego studiowania :)

Tak, jest co studiować gdyż są to telewizory mające dużo różnych funkcji i możliwości.
    Do tego jeszcze po zarejestrowaniu się (wg tego co podano na 1-szej stronie tej instrukcji) można uzyskać jeszcze bardziej szczegółowe informacje.
    Trzeba więc chyba bardzo dużo czasu i prób aby poznać dokładnie te TV.
    Pozdrawiam.

P.S. Niestety link podany na 1-szej stronie instrukcji prowadzi do nikąd, a szkoda, bo producent mógłby zadbać o aktualność instrukcji...

Szukaj w 5mln produktów