Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Oświetlenie podszafkowe na 220V

kd_dudi 12 Gru 2011 16:31 3308 5
  • #1 12 Gru 2011 16:31
    kd_dudi
    Poziom 2  

Witam,

Mam w kuchni pod szafkami wyprowadzone kable z napięciem 220V (najpierw położyłem później pomyślałem). Ponieważ kuchnia jest już zrobiona, nie chciałbym przerabiać instalacji na 12V (kable są pod szafkami i przykryte płytą KG), w związku z tym mam pytanie czy wiecie czy i ewentualnie gdzie można zakupić oprawy oświetleniowe (np. takie: Zapoznaj się z ogłoszeniami dziale i zamieść obrazek jeszcze raz. [Łukasz]) ale na 220V?
    Muszą być z włącznikiem przy oprawie, jak by się dało jeszcze zamontować w nie żarówki LED to w ogóle było by super :).

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc...

0 5
  • #2 12 Gru 2011 17:26
    Waldi1967
    Poziom 15  

Witam.
    W większości marketów budowlano/remontowych, lub sklepach z wyposażeniem dla firm meblarskich.
    Pozdrawiam

0
  • #4 12 Gru 2011 18:09
    Waldi1967
    Poziom 15  

Arturo 2005, muszę Ci powiedzieć, że ceny mają raczej bardziej niż z górnej półki, a wygląd...?
    W wakacje kupowałem po około 40zł, za sztukę.
    Ale, OK...o gustach nie dyskutuję.

1
  • #5 12 Gru 2011 18:19
    Arturo2005
    Poziom 33  

Prawdę pisząc ja bym za tyle też nie kupił :) I nawet takie oświetlenie nie jest w guscie mojej pani ;) No ale nie zbaczajmy z tematu.

0
  • #6 13 Gru 2011 07:59
    kd_dudi
    Poziom 2  

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
    Naprawdę potrafię używać wujka Google, ale jakoś nie mogłem nic znaleźć, może pryzmat tych cen mnie odrzucał :).
    No nic pomyślimy, ważne że są.
    A w marketach budowlanych (Leroy, Practicer, Obi) niestety nie znalazłem takich.
    Obsługa tylko rozkłada ręce, chyba że taka obsługa :).

0
  Szukaj w 5mln produktów