Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon komórkowy Samsung Corby grzeje się

12 Gru 2011 21:20 1875 5
  • Poziom 9  
    Witam! Samsung Corby jest po wymianie dotyku, ponieważ był pęknięty. Niestety dotyk nie działa, a był na pewno dobrze zamontowany. W dodatku przy podłączeniu ładowarki grzeje się w górnym lewym rogu. Telefon był wcześniej dany do naprawy(wymiana dotyku) do "fachowca" który oddał ten telefon bez dotyku twierdząc, że nie da się go naprawić... W jaki sposób i co mógł zepsuć ten "fachowiec"?
  • Poziom 27  
    Witaj
    Telefon był wcześniej zalany ?
    Podłącz pod ładowarkę bez obudowy i zobacz jaki układ się grzeje.
  • Poziom 9  
    Telefon przed oddaniem do "fachowca" działał normalnie, tylko miał pęknięty lekko dotyk. Grzeję się chip nad wyświetlaczem który jest na przednim panelu w górnym prawym rogu.
  • Poziom 27  
    Hmm... widzisz jakieś ślady uszkodzenia na telefonie ? Może śrubokrętem coś przerwał ?
    Ewentualnie podłączył dotyk odwrotnie, włączył telefon i spalił jakiś układ. Kiedyś zdarzyło mi się coś takiego w samsungu e250 albo j700, odwrotnie włożyłem taśmę, włożyłem baterię, wyszedłem na moment, jak wróciłem był smród z telefonu i taśma spuchnięta, a płytka przednia już nie działała, trzeba ją było wymienić.
    Pamiętam że smród wtedy był przez kilka dni więc może coś poczujesz.
  • Poziom 9  
    Ten "fachowiec" nawet nie wymienił tego dotyku, nie brał się za to... Zrobił to mój kumpel, który się na tym zna. On także nie wie dlaczego ten dotyk nie działa i czemu się telefon grzeje. Sprawdzę po powrocie do domu czy nie ma żadnych mechanicznych uszkodzeń, ale jak go rozkręcałem to nic nie widziałem. Czego to może być jeszcze wina, oprócz błędu czy też uszkodzenia przez kogoś?
  • Poziom 34