Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polaczenie PS3+ TV+dekoder+Kino domowe

Taghor 12 Gru 2011 22:15 1448 1
  • #1 12 Gru 2011 22:15
    Taghor
    Poziom 9  

Witam
    Bardzo proszę o poradę i pomoc , bo już nie mam pojęcia co z tym wszystkim zrobić. Wiec tak mam:
    - TV plasma 40 cali Panasonic Viera kilkuletni z 1 wyjsciem HDMI,
    - dekoder cyfry Ferguson zwykly bez wyjscia HDMI (chce zmeinic na HD)
    - PS3
    - Kino domowe Panasonic SA - HT885, tj fajne kino dość stare , które nie ma wejścia HDMI ani tego cyfrowego optycznego na dźwięk.

Podłączałem to wszystko na dziesiątki sposobów ale nie udało mi się osiągnąć sytuacji żebym miał dźwięk 5.1 przy graniu na PS3 czy odtwarzaniu filmów na PS3, dźwięk 5.1 przy oglądaniu TV z dekodera oraz dźwięk 5.1 przy odtwarzaniu filmów z DVD kina domowego. Jedyne co udało mi się zrobić to jakiś dźwięk na 2 kolumnach i to wszystko. Rozpatruje kilka możliwości , otóż zakup nowego kina , jeśli tak to proszę o poradę jakiego, zakup amplitunera i ewentualnie podłączenia amplitunera do wszystkich urządzeń a do amplitunera kolumny i subwoofer z kina domowego. Tylko kolumny są w tej chwili podłączone do subwoofera na kabelkach a soobwoofer do odtwarzacza dvd za pomocą jednego kabla, nie wiem czy to nie komplikuje jakoś sytuacji. Trzecia opcja to jakoś to podłączyć żeby działało bez zakupów. Dodam ze nei dysponuje wielkimi funduszami .Z gory dziekuje za pomoc

0 1
  • #2 12 Gru 2011 23:05
    pszemeq
    Poziom 18  

Cześć !
    Opisz jakie jakie złącza ma Twoje kino. "Pożenienie" sprzętów z kilku lat może stanowic problem.
    Pozdrawiam

0