Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw do odbioru DVB-T na 2 lub więcej telewizorów

AreQeM 12 Gru 2011 23:46 1392 4
  • #1 12 Gru 2011 23:46
    AreQeM
    Poziom 7  

Witam.
    Mieszkam w mieście Szepietowo mam jakieś 50 km. do Białegostoku i chciałbym kupic sobie antene do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej.
    Na allegro znalazłem taki zestaw
    Antena DVB-T ATX-55 + zasilacz + wzmacniacz LNA-177 + wtyk F
    + rozdzielacz na drugi telewizor (bo chciałbym również na drugim odbierac dvb-t)
    (właśnie jaki rozdzielacz do tego ?)

Czy byłby to dobry zestaw ?? Nie byłoby żadnych problemów z zakłóceniami ?? Może macie jakieś inne propozycje ?? Opłaca się to kupi ??
    Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam Arek.

Regulamin pkt 3.1.18 .
    Linki do aukcji usunięte.
    Popraw wpis, ponieważ po usunięciu linków - stał się on - bezwartościowy.
    [SP5ANJ]

• #2 13 Gru 2011 00:10
    kizek
    Poziom 35  

Szybka odpowiedź to znaczy jaka? Po pierwsze kolego rozgałęźnik musi mieć możliwość przepuszczenia napięcia stałego którym zasilasz wzmacniacz antenowy. Ten z linku nie ma takiej możliwości, on jest na cztery odbiorniki, sprawdź to jeszcze raz.

• #4 13 Gru 2011 18:56
    AreQeM
    Poziom 7  

kizek napisał:
    Szybka odpowiedź to znaczy jaka? Po pierwsze kolego rozgałęźnik musi mieć możliwość przepuszczenia napięcia stałego którym zasilasz wzmacniacz antenowy. Ten z linku nie ma takiej możliwości, on jest na cztery odbiorniki, sprawdź to jeszcze raz.
    chodzi mi o to aby ktoś odpowiedział bo na innym forum czekam juz dwa tygodnie i nikt nie moze mi wytlumaczyc.
    no wlasnie widzialem rozgalezniki na 2, 3, 4 i wiecej, dlatego podalem ten bo cena jest praktycznie taka sama a moge w przyszlosci inne tv podlaczyc. ale mowisz ze taki rozgaleznik bylby zly tak ? mozesz mi na pw lub tutaj wyslac jakis link czy dane jaki bylby odpowiedni do takiego zestawu jak ja potrzebuje ?

matis057 napisał:
    czyli ten zestaw co ja pokazalem tez moglby byc tak ? z tego co czytalem te atx-55 sa mocnymi antenami dlatego glownie mi na niej zalezy bo slaby mam zasieg w swojej miejscowosci. powiedz mi tak czy do tego co ja w pierwszym poscie opisalem czyli atx55+wzmacniacz(taki sam jak ty pokazales) wystarczy dokupic rozgaleznik taki jak ty podales i wtedy juz mam wszystko pieknie gotowe do odbioru ?

Na tamtym Forum nie musiałeś dbać o polszczyznę ale tutaj musisz o nią zadbać.
    Proszę poprawić wpis z błędów.
    Regulamin pkt 3.1.13 .
    [SP5ANJ]

• #5 13 Gru 2011 19:12
    matis057
    Poziom 33  

Cytat:
    czyli ten zestaw co ja pokazalem tez moglby byc tak ? z tego co czytalem te atx-55 sa mocnymi antenami dlatego glownie mi na niej zalezy bo slaby mam zasieg w swojej miejscowosci. powiedz mi tak czy do tego co ja w pierwszym poscie opisalem czyli atx55+wzmacniacz(taki sam jak ty pokazales) wystarczy dokupic rozgaleznik taki jak ty podales i wtedy juz mam wszystko pieknie gotowe do odbioru ?

Zestawu nie widziałem, bo jest zakaz publikowania linków z allegro, ale ATX-55 z takim wzmacniaczem wyniesiony dosyć wysoko powinien dać sobie radę bez problemów.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME