Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BUDERUS BRAKUJE PRZEKAŹNIKA NA PŁYCIE STERUJĄCEJ

13 Gru 2011 09:42 2523 8
  • Poziom 11  
    Witam
    Mam problem ponieważ oddałem płytę elektronikowi do naprawy ponieważ nie zapalał gazu i nie dojrze że nie nic nie naprawił to wywalił (tak twierdzi) jeden przekaźnik i nie mam skąd wziąć jego oznaczenia żeby poszukać jakiegoś zamiennika.
    Na zdjęciu zaznaczłem miejsce w kórym się znajdował.Kod z płyty : Rege lung Ux0x V1.0 320.122A jest to piec z zamkniętą komorą spalania 2- funkcyjny bez zbiornika na wodę.
    Z góry dzięki za pomoc;)
    BUDERUS BRAKUJE PRZEKAŹNIKA NA PŁYCIE STERUJĄCEJ
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Specjalista - systemy grzewcze
    toshimin napisał:
    Mam problem ponieważ oddałem płytę elektronikowi do naprawy ponieważ nie zapalał gazu i nie dojrze że nie nic nie naprawił to wywalił

Tak czy inaczej próbował. Chwała mu za to ale ryzyko Twoje. Nowa płyta - jakieś 1200 zł (z wymianą).
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 18  
    A co elektronik nie pamięta co wyrzucił?.Wydaje mi się,że tam powinno być coś innego Trafo WN,ale mogę sie mylić.No cóż naprawa ryzykowna,aczkolwiek możliwa.Oczywiście wszystko na własną odpowiedzialność.Cena nowej naprawdę wysoka,to będzie połowa kotła.

Dodano po 3 [minuty]:

Też może być podobna usterka.Ale wiesz co ma być.

http://allegro...
    Moderowany przez mirrzo:

Usunąłem link do aukcji

• Poziom 11  
    wawrzeczko_t tyle to ja już wiem ale w domu zimno i coś trzeba zrobić....
    marekon sam nie wiem co tam brakuje gość się wypiera że nie pamięta...a ja niestety sądzę że bardzo to potrzebował...
    ta płyta z allegro to chyba nie jest ta sama?
  • Specjalista - systemy grzewcze
    marekon napisał:
    Wydaje mi się,że tam powinno być coś innego Trafo WN,ale mogę sie mylić.

Wg mnie dobrze Ci sie wydaje.
  • Poziom 18  
    Ale trafo powinno pasować,o ile jest sprawne bo jest napisane,że nie daje iskry.O schemat raczej trudno,tutaj już trzeba pokombinować.Może jakiś inny elektronik któremu nie są potrzebne części zamienne.
  • Poziom 20  
    TO są te same płyty tylko jedna starsza a ta twoja nowsza.