Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia E52 - E71 co wybrać?

13 Gru 2011 19:39 2754 16
  • Poziom 11  
    Witam! Chce kupić żonie telefon na święta. Obecnie korzysta z Noki 6500slide.
    Żona dużo rozmawia więc musi być dobra bateria i upiera się od zawsze że tylko Nokia. Zastanawiam się nad E52 lub E71 - sam korzystam z E51 i jestem zadowolony - ale ja mało gadam. Więc reasumując kwota do ok 700zł, dobra bateria, metalowa obudowa (czasem jej spadnie) i dostępność telefonu w sklepach -telefon oczywiście nowy.
    Post poprawiłem- przed wysłaniem kolejnej wiadomości użyj przycisku "Pisownia" i popraw ewentualne błędy. jever 23
  • Poziom 40  
    Nie E52 - bardzo awaryjne ( wiele razy opisywane na forum ) i jedynie co łączy ją z metalową obudową to cieniutka klapka baterii, która i tak zaraz się zniszczy jak i cały telefon ( bardzo delikatny ).
    Jeśli coś z serii E to bym polecił E72. Fajny telefonik.
  • Poziom 11  
    e72 to juz koszt ok 900zł więc troche mam za mały budżet
  • Poziom 11  
    e52 ma dobrą baterię, ale mogą być z nim problemy. Polecam X3-02 jest dość tania 5mpix, ale bez systemu. Co do e71 to jeżeli ktoś lubie takie duże telefony to też jest w miare, chodź wolno chodzi
  • Poziom 11  
    A jak z bateria i obudową w tej x3.
    Zdania zaczynamy wielką literą i kończymy kropką. Proszę niezwłocznie poprawić swoją wiadomość. jever 23
  • Poziom 11  
    Bateria jak to w Nokii czyli dobra, obudowa jest z dobrej jakości plastiku, chodz wiadomo - każdy telefon ma swoją wytrzymałość. Fajne jest w nim połączenie dotykowego telefonu i zwykłego. Aparat chodź 5 mega to szału nie robi ( SE robią lepsze przy 3.2)
  • Poziom 40  
    X3-02, C3-01 awaryjne telefony - bardzo często pada oprogramowanie, dotyki ( nawet po wyjęciu z pudełka nie działają :-) ), głośniki i ciężkie w naprawie ze względu na konstrukcję płyty głównej z taśmą.
  • Poziom 11  
    X3 jednak odpada - bateria 850 to troszkę mało i nie jestem przekonany jeśli chodzi ekrany dotykowe. Co jeszcze z oferty nokii jest godne uwagi, bo chyba pozostaje ten e71?
  • Poziom 16  
    Ja bym pomyślał nad następca nokii 6500s czyli 6600i, obudowa dobrej jakości telefon wytrzymały zgrabny i poręczny, polecam
  • Poziom 27  
    Od nokii e52 trzymaj się z daleka. Bardzo awaryjny telefon. Proponuje c5 lub c3 touch. Ciekawym pomysłem może być nokia 6650d. Sam z niej korzystam i mogę polecić. Wytrzymały telefon i mieści się w kwocie o której mówimy.
  • Poziom 40  
    Przecież C5 jest tak samo bardzo awaryjny ja E52. Wystarczy poczytać na forum.
    Tak samo lecą proce aż miło :-)
  • Poziom 27  
    Tyle że ta e52 wielokrotnie widziałem, natomiast c5 jakoś się trzyma. Może po prostu w moim regionie jest mniej popularna. Swoją droga nokia ostatnio za dużo ma modeli które są częściej w serwisie niż w ręce użytkownika.
  • Poziom 11  
    Chyba będzie ciężko znaleźć coś co mnie zainteresuje - byłem dziś w media markt i media expert i mają tam tylko wybór w telefonach za 200 albo za 1000 zl nic pośredniego, że już nie wspomnę o e71,52 czy 6600i bo tych w ogóle nie mają!
  • Poziom 36  
    Przecież nie musisz kupować w media markt, możesz kupić gdzie indziej nowy telefon. Ja obecnie posiadam e71 i jestem z niego bardzo zadowolony, kilkukrotnie mi już upadł i działa, na baterię nie narzekam. Odpowiadając na Twoje pytanie wybrałbym E71.
  • Poziom 38  
    W E71 i E52 jest ta sama bateria, ale w E52 trzyma znacznie dłużej. E71 jest dość duży, ale trochę mniej awaryjny od E52 (chociaż te nowe sztuki nie są aż takie złe jak te z początkowej serii). Sam używam E52 i jestem bardzo zadowolony, baterię ładowałem równo tydzień temu, zostały jeszcze 3 kreski, a codziennie rozmawiam :)
  • Poziom 11  
    No dobra panowie, jestem zdecydowany na e71 ale gdzie kupić mam nowy - allegro odpada bo telefon niby nowy a gwarancji brak i inne historie
  • Poziom 38  
    Nokia już chyba nie produkuje tego modelu, musisz szukać w jakichś marketach (Saturn, Media Markt itd.) lub w salonie operatorów (ale nie wiem czy sprzedadzą bez umowy czy czegoś w tym rodzaju).