Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka drukarka do 350zł? Atramentowa, do zastosowań domowych.

ghost666 13 Dec 2004 22:15 1603 2
    ghost666
    Translator, editor
    jaka drukarke kupic do kwoty 350zł? oczywiscie atramentowa, do typowych domowych zastosowań - głównie text, ale niekiedy jakies obrazki i fajne by było, gdyby byly w jakiejs niezłej jakosci ;)
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    alcomp
    Level 13  
    Canon PIXMA iP2000

Opis:
    Klasa produktu: Drukarka atramentowa; Obszar zastosowań: domowy; Technologia druku: atramentowa; Druk w kolorze: Tak; Druk Photo: Tak; System zarządzania kolorami: ICM, ColorSync, Exif Print; Maks. rozmiar nośnika: A4; Rozdzielczość w pionie (mono): 4800 dpi; Rozdzielczość w poziomie (mono): 1200 dpi; Rozdzielczość w pionie (kolor): 4800 dpi; Rozdzielczość w poziomie (kolor): 1200 dpi; Szybkość kopiowania: 20 str./min.; Szybkość druku (kolor): 14 str./min.; Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 98, Windows ME, Windows 2000, Windows XP, Mac OS 9.0 lub nowszy, Mac OS X 10.2.1 lub nowsza; Złącze zewnętrzne: USB, Direct Print Port; Ilość pojemników z tuszem: 2 szt.; Pojemność podajnika papieru: 150 szt.; Maks. pojemność podajników: 150 szt.; Obsługiwane nośniki: papier A4, papier A5, papier B5, folia, koperty, papier foto, nośniki do przenoszenia wydruków na koszulki, Papier 10x15, Papier 13x18; Gramatura papieru: 64-273 g/m2; Kabel PC: Tak; Cechy dodatkowe: Druk bez marginesów w formatach 10 x 15cm, 13 x 18cm oraz A4, W zestawie oprogramowanie: Easy-WebPrint, Easy-PhotoPrint, Canon PhotoRecord; Zawartość zestawu: Wkład atramentowy Canon BCI-24B czarny, Wkład atramentowy Canon BCI-24COL kolor, przewód zasilający, oprogramowanie i sterowniki na CD, instrukcja obsługi, ulotka gwarancyjna, kabel USB; Szerokość: 418 mm; Głębokość: 260 mm; Wysokość: 169 mm; Masa brutto: 4,4 kg; Gwarancja/rękojmia: Gwarancja producenta 12 msc.

"Ładnie i szybko drukuje, cicho pracuje, nie drga, nie rzuca biurkiem, i jest dość tania w eksploatacji a nie każda drukarka może to o sobie powiedzieć. Szczerze polecam do codziennej pracy."

"Właśnie dziś stałem sie posiadaczem,owej drukarki,od początku ostro testowałem bo drukowałem 40 stron pracy licencjackiej,a przy okazji na próbę wydrukowałem sobie zdjęcie,bo do drukarki Canon dołączył 5 kartek firmowego papieru fotograficznego!!!wyszło naprawde fajnie.Drukarka drukuje bardzo szybko,a poza tym naprawdę cicho!dołączone jest do niej nawet fajne oprogramowanie Photo Record 2.2,Easy-PhotoPrint3.3.0a,Easy-WebPrint2.5,Easy-PrintBox1.1.A więc moja ocena to 9!,a tylko dla tego ze jest z niej sporych rozmiarów kloc!-41x33x54(szer.wys.gł)i waga prawie 4.5kg.Za tą cenę moim zdaniem nie znajdziecie nic lepszego(reszta a zwłaszcza HP! jest w tyle!)NAPRAWDE POLECAM!!!"
    ghost666
    Translator, editor