Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam schematu ABS/ESP do VW Sharan 2001

TomLib 14 Dec 2011 09:32 11962 10
    TomLib
    Level 19  
    Witam.
    Szukam schematu instalacji ABS/ESP do VW Sharan 2001 z dwoma czujnikami ciśnienia pod pompą hamulcową i 5-pinowa kostką do serwa.
    Z góry serdecznie dzięki.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    fuelinyourblood
    Level 35  
    kod silnika?
    TomLib
    Level 19  
    aaa sorki, 1.9TDI AUY 115KM na pompowtryskach...
  • Helpful post
    fuelinyourblood
    Level 35  
    ESP Sharan

Szukam schematu ABS/ESP do VW Sharan 2001 Szukam schematu ABS/ESP do VW Sharan 2001 Szukam schematu ABS/ESP do VW Sharan 2001 Szukam schematu ABS/ESP do VW Sharan 2001 Szukam schematu ABS/ESP do VW Sharan 2001 Szukam schematu ABS/ESP do VW Sharan 2001 Szukam schematu ABS/ESP do VW Sharan 2001
    TomLib
    Level 19  
    Dzięki kolego za schematy! Zaraz zabieram się do sprawdzenia czy wiązka czy sterownik ABS umiera...
    fuelinyourblood
    Level 35  
    A co co się własciwie dzieje?
    TomLib
    Level 19  
    Słynny 00814, ponoć auto już po wymianie serwo i nic sie nie zmienilo - więc diagnoza znachorów: sterownik pompy. Przejściówke do serwo i czujników ciśnienia "zregenerowałem", bo oczywiście zgnita i z całej gamy błędów został tylko 00814. Potrzebowałem schematu żeby zweryfikować poprawność działania cewki solenoidu i przełącznika w serwie...
    fuelinyourblood
    Level 35  
    Oswięc mnie co ten bląd oznacza?
    fuelinyourblood
    Level 35  
    Sprawdź wiązke jezeli czujniki cisnienia masz na zewnątrz. Jezeli jest ok to masz czujniki do wymiany i do adaptacji pózniej. Jezeli jest wbudowany, to ster do wymiany lub naprawy.
    TomLib
    Level 19  
    Przyczyną usterki była zgnita wiązka serwa (dwa czujniki ciśnienia na pompce + czujnik naciśniętego pedału/membrany). Jednak schemat bardzo pomocny, oszczędził troche niepotrzebnego grzebania. Pozdrawiam