Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chrysler grand voyager 2.5 CRD 2003 r radio przestało działać

14 Gru 2011 19:02 5885 6
  • Poziom 2  
    Witam.
    Jak w temacie. Radio fabryczne podczas pracy samochodu wyłączyło się i przestało działać. Na pewno dociera do niego prąd - miga na nim czerwona dioda, po wciśnięciu guzika "time" pokazuje się logo samochodu, pokazuje się ekran radia i po chwili gaśnie. Działa również zmieniarka, płyty można wysuwać i wkładać, działa też podajnik cd w samym radiu.

Próbowałem odłączyć akumulator, licząc że to jakiś zwis i odłączenie prądu zresetuje pamięć urządzenia, zero efektu. Ktoś jest w stanie podrzucić jakiś pomysł? Będę wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 10  
    Witam musisz rozebrać radio i wysłać jakieś fotki, pomierz napięcia sprawdź bezpiecznik.
    Sprawdza diody czy nie mają zwarcia wyślij zdjęcia to postaram się naprowadzić cie do usterki.
  • Poziom 2  
    Hej.
    Sprawdziłem ponownie bezpieczniki. I jeden był uwalony. Dzięki za podpowiedź.
  • Poziom 2  
    witam
    mam ten sam problem, mogl bys mi powiedziec ktory bezpiecznik wymieniles?
  • Poziom 2  
    Z tego co pamietam ten od zapalniczki - radio korzysta z dwóch kanałów zasilających. Nie zwróciłem na to uwagi od razu, bo jedno gniazdo zapalniczkowe jest zasilane bezpośrednio z aku, a drugie idzie przez skrzynkę. Tknęło mnie sprawdziłem drugą wtyczkę nie działało. Zmieniłem bezpiecznik i zarobiło.
  • Poziom 2  
    Witam,
    Mam podobny problem. Voyager 2006r. Radio grało, grało i przestało grać.
    Zmieniarka "chodzi" Gdzie są bezpieczniki od radia? Znalazłem tylko skrzynkę z bezpiecznikami w komorze silnika a tam wszystkie bezpieczniki ok. Szukałem skrzynki bezpieczników w kabinie ale nic nie znalazłem.
    Proszę o jakąś podpowiedź.
  • Poziom 1  
    Witam. Temat jak widzę troszkę stary ale może ktoś odpowie. Otóż mam podobny problem i podobnie jak mój poprzednik szukam bezpieczników. Czy ten samochód ma tylko tą skrzynkę pod maską?