Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler grand voyager 2.5 CRD 2003 r radio przestało działać

14 Dec 2011 19:02 6212 6
  • Level 2  
    Witam.
    Jak w temacie. Radio fabryczne podczas pracy samochodu wyłączyło się i przestało działać. Na pewno dociera do niego prąd - miga na nim czerwona dioda, po wciśnięciu guzika "time" pokazuje się logo samochodu, pokazuje się ekran radia i po chwili gaśnie. Działa również zmieniarka, płyty można wysuwać i wkładać, działa też podajnik cd w samym radiu.

Próbowałem odłączyć akumulator, licząc że to jakiś zwis i odłączenie prądu zresetuje pamięć urządzenia, zero efektu. Ktoś jest w stanie podrzucić jakiś pomysł? Będę wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi.
  • Level 10  
    Witam musisz rozebrać radio i wysłać jakieś fotki, pomierz napięcia sprawdź bezpiecznik.
    Sprawdza diody czy nie mają zwarcia wyślij zdjęcia to postaram się naprowadzić cie do usterki.
  • Level 2  
    Hej.
    Sprawdziłem ponownie bezpieczniki. I jeden był uwalony. Dzięki za podpowiedź.
  • Level 2  
    witam
    mam ten sam problem, mogl bys mi powiedziec ktory bezpiecznik wymieniles?
  • Level 2  
    Z tego co pamietam ten od zapalniczki - radio korzysta z dwóch kanałów zasilających. Nie zwróciłem na to uwagi od razu, bo jedno gniazdo zapalniczkowe jest zasilane bezpośrednio z aku, a drugie idzie przez skrzynkę. Tknęło mnie sprawdziłem drugą wtyczkę nie działało. Zmieniłem bezpiecznik i zarobiło.
  • Level 2  
    Witam,
    Mam podobny problem. Voyager 2006r. Radio grało, grało i przestało grać.
    Zmieniarka "chodzi" Gdzie są bezpieczniki od radia? Znalazłem tylko skrzynkę z bezpiecznikami w komorze silnika a tam wszystkie bezpieczniki ok. Szukałem skrzynki bezpieczników w kabinie ale nic nie znalazłem.
    Proszę o jakąś podpowiedź.
  • Level 1  
    Witam. Temat jak widzę troszkę stary ale może ktoś odpowie. Otóż mam podobny problem i podobnie jak mój poprzednik szukam bezpieczników. Czy ten samochód ma tylko tą skrzynkę pod maską?