Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Brak iskry na świecach honda accord 2.0i 16v 1994r

15 Dec 2011 07:36 3631 6
  • Level 12  
    Witam mam problem z zapłonem mojej hondy accord 2.0 zaczne moze od tego iż na drugiej swiecy od paska rozrzadu zalana była komora świecy byc moze od tego padł mi zapłon ,po wymianie modułu zapłonu nadal iskry brak , na kostce 12v wiec jest ok zastanawiam sie nad cewka ,po po podaniu 12v na pierwotne cewki na wtórnym neonówka swieci ale to chyba kiepska diagnoza prosze o jakieś porady bo auto juz dwa dni stoi w garażu dziekuje
  • Level 42  
    Jak kręcisz rozrusznikiem ,wskazówka obrotomierza dźwiga się.?
    Miałem takie przypadki po wymianie modułu zapłonu "no name ".
  • Level 35  
    Miałem taki problem z Honda. Chwytała i gasła. Zmierzyłem, zasilanie i tez było ok, ale tylko przez chwile. Wymieniłem aparat i dalej to samo. Przyczyna było brak zasilania na aparat i kostka stacyjki.
  • Level 12  
    Szczerze to niezwróciłem uwagi na obrotomierz sprawdze to zasilanie lecz wydaje mi sie ze z zasilaniem jest ok bo jak krece rozrusznikiem to na wyjscu cewki wn po przyłorzeniu neonówki wsposób przerywany zapala sie i gasnie neonówka lecz nie wiem czy sprawdzenie w taki sposób jest poprawne
  • Level 12  
    sprawdziłem napiecie na pierwotnym w cewce podłączając żarówke ,żarówka mruga wiec chyba jest ok prosze o pomoc dzieki
  • Level 31  
    Jeżeli żarówka miga a iskry brak na wszystkich cylindrach to masz do wymiany tylko cewkę zapłonową.
  • Level 12  
    dzieki zaraz cewke wymieniam na nową zobaczymy napewno napisze czy hondzinka ruszyła

Dodano po 3 [godziny]:

Dzieki bardzo po wymianie cewki auto odpaliło