Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Sklep ElwronSklep Elwron
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitor z tunerem TV do 1000zł

16 Gru 2011 09:48 1567 5
  • Poziom 11  
    Witam.

Poszukuje monitorka na prezent z tunerem TV. Głównie będzie wykorzystywany do neta prac szkolnych/studenckich, oraz do oglądania TV. Cena w maksie 1000zł. Przekątna najlepiej 24"

Mam 2 sztuki na oku. Który z nich lepszy(i dlaczego). Może jakieś inne?

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/2279610

http://www.ceneo.pl/4381664s

Z góry dzięki za pomoc.
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 16  
    Witam!

Chyba mam dla Ciebie całkiem niezłe rozwiązanie :)

Osobiście używam monitora Samsung SyncMaster P2270 HD.
    Oczywiście tuner TV - mam podłączoną do monitora małą antenkę za 30 zł kupioną na allegro i wszystkie kanały odbierają mi bardzo dobrze, a zaznaczę, że mieszkam ok 10 km od większego miasta :) Co do monitora jeszcze to kupiłem go ok rok temu za coś ponad 800 zł. Nowy, 2 lata gwarancji i jak do tej pory - spisuje się znakomicie :) Co prawda ma tylko 22 cale, ale jak dla mnie wystarczająco :)

Na prawdę polecam i jeszcze możesz 200 a nawet 300 zł oszczędzić :)

Pozdrawiam
  • Sklep ElwronSklep Elwron
  • Poziom 11  
    Dzięki za zainteresowanie.
    Powiem szczerze, że propozycja ciekawa. Nawet mimo tego, że to już letni model.
    Jednak zależy mi na większej przekątnej (tym razem rozmiar ma znaczenie).
    Najlepiej to bym kupił coś jeszcze większego, ale wyżej to już sporo wyższe kwoty przy, w miarę dobrych, parametrach.
  • Poziom 16  
    Już raczej nie opłaca Ci się kupić większego monitora... A co co większych monitorów i ich cen - lepiej kupić telewizor jeżeli na prawdę potrzebny Ci taki duży obraz i będzie o wiele tańszy niż monitory z taką samą wielkością.
  • Poziom 11  
    W takim razie zostaje 24'
    Czuje, że wybór pozostaje między tymi dwoma które podałem na początku, i bardziej skłaniam się do tego z Ledowym podświetleniem.

PS: Wolę zrobić TV z monitora niż monitor z TV;)