Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy toner - brudzi i zagina kartki (hp 4050)

16 Gru 2011 13:32 2625 6
  • Poziom 21  
    Witam, kupiłem nowy toner, tzn. całą kieszeń z podobno nowym wałkiem OPC oraz z pełnym tonerem. Wsadziłem go do drukarki, puściłem druk testowy i dalej kartki brudzi jak najęta i czasami zagnie na początku. Wałek opc na krańcach ma ślady tonera, a podobno miał być nowy. Czy jest to wina mojej drukarki czy nowy toner jest uszkodzony? Pozdrawiam Bartosz!

Nowy toner - brudzi i zagina kartki (hp 4050) Nowy toner - brudzi i zagina kartki (hp 4050) Nowy toner - brudzi i zagina kartki (hp 4050) Nowy toner - brudzi i zagina kartki (hp 4050)
  • Spec od drukarek
    Sprawdź utrwalanie. Otwórz tylna klapę i wyjmij fuser. Zobacz czy folia utrwalająca nie jest zużyta.
  • Poziom 21  

Czy czeka mnie kolejny wydatek?
  • Pomocny post
    Spec od drukarek
    Tak. Folia plus panewki wałka dociskowego. Nie wiadomo jeszcze jak element grzejny. Ale o tym się przekonasz po wymianie folii.
  • Poziom 21  
    endriuf napisał:
    Tak. Folia plus panewki wałka dociskowego.

A sprzedający zapewniał, że sprawna... Może, któryś z kolegów ma używaną, lub jakąś nie potrzebną folie do tej drukarki to kupię za rozsądną cenę. Pozdrawiam Bartosz.
  • Poziom 23  
    patrzac na stan folii to mozna o sprzedajacym powiedziec jedno - oszust powinien oddac pieniadze i basta, ta drukarka juz od dawna nie mogla utrwalac na brzegu strony
    folie nowa kupisz na znanym portalu aukcujnym 35-40PLN

Pozdrawiam
  • Poziom 21  
    Alcedo napisał:
    patrzac na stan folii to mozna o sprzedajacym powiedziec jedno - oszust powinien oddac pieniadze i basta, ta drukarka juz od dawna nie mogla utrwalac na brzegu strony
    folie nowa kupisz na znanym portalu aukcujnym 35-40PLN

Pozdrawiam

Na razie muszę odpuścić, ponieważ wszystko wydałem na toner. Może uda mi się kupić używaną w dobrym stanie niedrogo. Pozdrawiam.