Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki kocioł gazowy 35m2? Musi być dwubiegunowy.

16 Gru 2011 13:51 2245 8
  • Poziom 2  
    Witam

Chciałem zapytać jaki kocioł gazowy polecacie do mieszkania 35m2 ? Musi być dwubiegowy i fajnie żeby miał niski pobór gazu bo ten który mam teraz to totalny niewypał :/
    Czy jest sens kupić go np na allegro bo ceny są znacznie niższe niż te ze sklepu (czym się one różnią?)

• Poziom 24  
    Takich tematów na tym forum jest co najmniej kilkadziesiąt... Zachęcam do lektury.

Jak kupisz na allegro, to niech Ci Allegro również zamontuje.
  • Poziom 2  
    Ale co chwile jest coś nowego dlatego nowy temat założyłem, a co do montażu to oczywiście kogoś z kwalifikacjami trzeba by nająć, co za różnica czy kupi to on czy ja?
  • Specjalista - systemy grzewcze
    Każdy nowoczesny kocioł spełni Twoje wymagania. Ich parametry są porównywalne, ale nie sugeruj się ceną, bo nikt za darmo dobrej rzeczy Ci nie odda. Ważny jest również dostęp do serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego oraz części zamiennych. Poczytaj na forum o problemach internautów i powinieneś sam zrozumieć, że w Polsce najwięcej jest polskich kotłów i jak widać na forum nie ma z nimi zbyt wielu problemów.
  • Specjalista od telefonów
    Poszukaj coś ze Świebodzic. tam mają takie zabawki z regulacja mocy , dwufunkcyjne. NA takie mieszkanie 8kW wystarczy, ale takich pieców solo (IMO)nie ma..
  • Poziom 2  
    a co sadzicie o imergasach ? Świebodzice daleko :> może coś z okolic Krakowa?
  • Specjalista od telefonów
    To że ze Świebodzic to nie znaczy że tylko w Swiebodzicach...
    Przejrzyj ofertę w sieci...sam..
  • Poziom 19  
    Beretta ma kocioł który moduluje już od 2,5 kW
  • Poziom 13  
    Saunierdival semia 21c z otwartą komorą spalania... NIE POLECAM. Piec tani i na tym się kończą jego zalety. Jeżeli chodzi o pobór gazu, to raczej każdy nowszy piec mało ciągnie. U minie jest to w granicach 1000 zł rocznie. Napisze jeszcze że piec jak piec ale serwis... porażka. Mieszkanie ok. 40m2