Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mercedes W220 S500 1999r, brak dźwięku system Bose.

Don de Leon 16 Dec 2011 19:45 5435 2
 • #1
  Don de Leon
  Level 24  
  Witam

  Jak w temacie tzn. wszystko na wyświetlaczu pokazuje (radio bez nawigacji i kaseciak), brak dźwięku i nie widzi zmieniarki. Wymieniony został światłowód z tym, że oryginalnie siedział z dodatkowym wyjściem do modułu telefonu, a teraz prosto do zmieniarki i wzmacniacza (też z Bose). Przed wymianą nie odzywało się nic natomiast po wzbudza zmieniarkę (odzywa się) i daje wzbudzenie na wzmacniacz (zasilanie na bezpieczniku jest) ale brak odpowiedzi w głośnikach. Obecnie podłączone są: subwoofer w tylnej półce i tylne drzwi natomiast czekam na przednie. Ma to wpływ na wzmacniacz? Dodam, że przed tymi czynnościami także nic nie grało a problem wynikł parę dni po tym jak klient pomylił przewody i przeciął kable od subwoofera zamiast od regulacji kanapy. Czy ktoś posiada może schemat podłączenia lub pinout.
 • #2
  Don de Leon
  Level 24  
  Ewentualnie posiada ktoś schemat podłączenia samego radia, mianowicie na który pin podawany jest sygnał na wyciszenie podczas rozmowy telefonicznej.
 • #3
  Don de Leon
  Level 24  
  Jakby kogoś interesowało problemem było radio samo w sobie. Po wymianie na Comanda z nawigacją i dorobieniu światłowodów wszystko poszło.