Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Praca] Technik elektronik z Warszawy poszukuje pracy

nioop 16 Gru 2011 19:53 776 0
  • #1 16 Gru 2011 19:53
    nioop

Specjalista AGD

Witam..

Jestem 25letnim absolwentem technikum elektronicznego, obecnie pracującym na stanowisku elektrotechnika jednocześnie pełniąc funkcje kierownika, zarządzając jedną filią firmy, autoryzowanego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego sprzętu AGD
    Z przyczyn osobistych , które oczywiscie mogę wytłumaczyć osobom zainteresowanym poszukuję pracy..
    Posiadam ów ponad roczne doświadczenie w naprawach sprzętu AGD (zarówno naprawa płytek elektr. , wymiana podzespołów czy mechaniczne bądź elektroniczne przeróbki) , półroczne praktyki szkolne w zakłądzie napraw RTV i AGD i kilkuletnie doświadczenie jako kierowca, choć akurat to wydaje się najmniej istotne..
    Oczywiście jestem pasjonatem hobbystą wszelkiego sprzętu elektronicznego ze szczególnym naciskiem na komputery , zarówno software jak i hardware..

Obecnie mieszkam w Warszawie, Praga.. Aczkolwiek dojazdy mnie nie przerażają..
    Szukam ciekawej, hmm.. ambitnej pracy stałej z chęcią z możliwoscią rozwoju w strukturach firmy.. Ew. pracy zdalnej, dorywczej..

Tel.781610361 lub PW

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej przedstawie wiele więcej swoich atrybutów..