Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pierwsze uruchomienie laptopa, recover

florance 16 Dec 2011 21:28 3084 2
 • #1
  florance
  Level 2  
  Cześć :) Mam zamiar w przyszłym tygodniu kupić laptopa Toshiba Satellite C660. Jestem kompletnie zielona w tych sprawach technicznych więc chciałabym prosić o pomoc i dokładnie wyjaśnienie krok po kroku wszystkiego po pierwszym uruchomieniu. Takie podstawowe przydatne rzeczy xD Czytałam o recoverach tylko jakby ktoś mógł to przetworzyć to prostszej formy i co po kolei będę musiała robić :D Z góry dzięki!
 • #2
  dt1
  Admin of Computers group
  Witaj,
  W instrukcji obsługi, którą dostaniesz z laptopem, będzie krok po kroku napisane, co trzeba zrobić - i to językiem dla użytkownika, a nie technika informatyka. Poradzisz sobie.

  Program do wykonywania dysków przywracania systemu (recovery) możesz uruchomić ręcznie, albo będzie co jakiś czas sam przypominał o konieczności wykonania takiej kopii. Proces jest prosty i na pewno dasz radę. Polega na wkładaniu płyty, kiedy program o to poprosi, patrzeniu się na pasek postępu przez długie minuty i wyjmowaniu nagranych płyt, kiedy program o to poprosi. Kupując laptopa od razu kup sobie kilka płyt (ja korzystam z DVD+R). W zależności od modelu możesz potrzebować od 1 do 4 płyt, ale warto mieć co najmniej jedną więcej, na wszelki wypadek.
 • #3
  artaa
  Level 43  
  W TS z W7 to raczej 3-4 DVD.