Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchnia Mastercook TYP 3400- Error, nie działa grzanie piekarnika.

16 Gru 2011 21:52 8740 5
  • Poziom 2  
    Witam,

to mój pierwszy temat, więc proszę o odrobinę wyrozumiałości :)

Spróbuję jak najlepiej opisać swój problem:

Podczas pieczenia ciasta, nagle na kuchence zapaliła się czerwona lampka od piekarnika i wyskoczył napisz "Err", myślałem, że może coś z oprogramowaniem, ale mogę klawiszami obok ustawiać czas, czasomierz z alarmem itp. Przy wyłączeniu grzania piekarnika (przekręceniu pokrętła) i ponownemu uruchomieniu, próbowałem spróbować zmienić temperaturę, niestety od razu zapala się czerwona lampka i wyskakuje wcześniej wspomniany napis "Err". Piekarnik nie grzeje w ogóle. Myślę, że jakaś część odpowiedzialna za grzanie się zepsuła... Może któs miał/ ma taką kuchenkę i stało się coś podobnego? Co podejrzewacie? Wiem, że na odległość ciężko to stwierdzić, ale liczę chociaż na małe rady :)

Pozdrawiam :D

Kuchnia Mastercook TYP 3400- Error, nie działa grzanie piekarnika.

Mod. ROBSON33
    Należy poprawnie wkleić foto zgodnie z tą instrukcją
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html
    Proszę poprawić post nie usuwając powyższego wpisu .
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 28  
    Duże prawdopodobieństwo uszkodzenia termopary piekarnika (przerwa na termoparze). Miernik w rękę oraz wkrętak krzyżowy i do roboty :)
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 12  
    Witam,moim zdaniem może być uszkodzony termometr,bądź czujnik temperatury.Pzdr:)
  • Poziom 2  
    hej ;] termopara to raczej przy gazie, a piekarnik jest elektryczny.

david-92: być może :) jeszcze się za to nie brałem bo mam kuchnie montowaną na "sztywno" i aby ją wyjąć i rozebrać muszę wszystko rozsuwać :(

CZEKAM NA DALSZE ODP!!!!!
  • Poziom 12  
    Ja pisałem o termometrze,a nie termoparze.A sprawdzałeś przekaźnik odpowiadający za nastawy temperatury??
  • Poziom 28  
    Czujnik temperatury piekarnika to również termopara, jeśli ma przerwę to będzie taki efekt.