Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LCD Samsung LE32B450C4W - wymiana złącza panela

17 Gru 2011 00:09 4159 4
  • Poziom 21  
    Witam,
    TV trafił do mnie z brakiem obrazu przy sprawnym podświetleniu i obecności głosu. Po rozebraniu okazało się iż na środkową, dolną część ekranu wylana została herbata lub mleko. Centralnie zalane zostało złącze panela z modułu T-CON na płytkę z dwoma taśmami idącymi na panel, gdyż w tym modelu panel łączy się w dolnej części z modułem T-CON.
    Moje pytanie jest następujące. Czy mając inny uszkodzony (rozbity) mechanicznie panel tego samego typu LTF320AP06 można wymienić dolną płytkę panela wraz ze skutecznym połączeniem taśm biegnących z płytki na panel.
    Proszę o sugestie.

LCD Samsung LE32B450C4W - wymiana złącza panela LCD Samsung LE32B450C4W - wymiana złącza panela LCD Samsung LE32B450C4W - wymiana złącza panela LCD Samsung LE32B450C4W - wymiana złącza panela LCD Samsung LE32B450C4W - wymiana złącza panela
  • Poziom 33  
    Krzysztof T napisał:
    Czy mając inny uszkodzony (rozbity) mechanicznie panel tego samego typu LTF320AP06 można wymienić dolną płytkę panela wraz ze skutecznym połączeniem taśm biegnących z płytki na panel.

Tak, można, jeśli umiesz i masz czym.
  • Poziom 21  
    Dzięki. W takim razie poproszę namiary na kogoś kto takie rzeczy robi profesjonalnie.
  • Poziom 35  
    Firma TELEPLAN w Bydgoszczy.
  • Poziom 21  
    Odpuściłem sobie jego naprawę. Tv z panelem poszedł na złom.