Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei E220 brak zasięgu jednej z sieci

Adamis10 17 Gru 2011 11:18 974 0
    Adamis10
    Poziom 11  
    W czasie bieżącym posiadam modem Huawei E220, w którym próbowałem zdjąć sim locka i wgrać orginalne firmware producenta. Częściowo się udało, opisze co zdziałałem:
    - modem miał sim locka p...a, chciałem aby czytał kartę/internet o...ge więc próbowałem zdjąć sim locka za pomocą simlocke220.
    - odrazu wgrywałem firmware Huawei czyli Mobil Partner za pomocą E220 client software utpsb002d03sp16c03.
    Laptop wykrywa mi modem, gdyż piszę iż wykryto nowe urządzenie z tym że nie pojawia się aplikacja Mobil Partnera na pulpicie. Ściągnełem ten program z internetu i zaistalowałem i próbując łączyć internet p...sa łapię mi zasięg i łączy natomiast próbując łączyć internet o...ge nie wykrywa zasięgu tej sieci i nie łączy. Jednak używając orginalnej aplikacji/programu o...ge do łączenia z internetem to wykrywa zasięg o...ge i łączy tą sieć.
    Opisuję to na forum Elektroda, ponieważ chciałbym abyście mi pomogli rozwikłać ten problem, aby modem działał właściwie chodzi o sim locka i firmware. Może coś nie tak zrobiłem w przy ściąganiu sim locka i wgrywaniu firmware.